İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense için ne sitesi açalım?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşver kalsın önemsiz :) banda yesek canınız sağolsun,, bi kere sansürleyip değiştirdim valla yeniden edemiyorum editliyim :)

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.654 gösterime 709 tık alman, artı ki bu sitede forumsa imkansız gibi bir şey.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayır yanlış anlamam arkadaşım, tabi..

forum sitesi, ads kod yerleştirme aynı hemen hemen, renkler ise çok uyumlu renklerde buna dikkat edin. site na renginiz neyse ads renk kodunu ondan yapın.

yazı renklerin sitede kırmızı oysa sen ads kodlarını sarı yaparsan sırf göz alması için tılkanma pek olmaz

eee birazda kullanıcıyada bağlı,, belki %30 reklamların tıklanması o anda kullanıcılarımın ilgisini çekiyor veya kullanıcılarım acemi oldukları için forumdan bir servis diye tıklıyorlar :)

, ama hesap 2 de farklıdır bir teknoloji portal sitesi yazıların içe gömülü diyebilirim (eminim o siteyi hepiniz biliyorsunuz ama o sitenin bana ait oldugunu kimse bilmesini istemiyorum)

bende de forum var ama adamlara tıklattıramıyoruz bi el atarmısın be hocam ?

Bugün ki adsense tıklamaları hesabınıza işlendi mi yoksa ben yeni tıklanmama rekorunu mu kırıyorum :D

islam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanılacak gibi değil :s gerçekten helal olsun

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanılacak gibi değil :s gerçekten helal olsun

tesekkürler,, ama sana başka birşey söylüyüm googledan türkiyede günlük 2-3 bin dolar ve daha fazla kazanan şirketler var (türkiyede bu şirketler 20 30 tanedir)

google adsense dan türkiyede tamamıyla çok güzel kazanan 20 ile 30 site var diğer siteler ise kendi masraflarını normal bir memur maaşı kadar anca gelir etmektedir

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site adresini verebilirmisin yerleşimi inceleyip kendi sitemde denemek istiyorum.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm. göndermissi ordan yazdım site adresleri açık resimlerdede geçiyor :)

kalmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgibil de adsense reklamlarını göremedim şuan.. Bir Sorun mu var?

Edıt : Şimdi Fark Ettim...
Firefox Tarayıcım Her Nedense adsense reklamlarını göstermiyor..

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aksamdan beri ugrasiyorum ::S evet bircok sitem heklendi 1 sunucumdan dolayi bütün sitelere ayni ads kodu yerleşmiş r56 ile kontrol ediyorlar önce sqla meta yonlendirme kodu sonrada bu hala ugrasiyorum sunucuyu komple temizliyecem bu gidisle

sqlu temizledim ama db error off cildirmak uzereyim

domain: www.hasa.li kim bu adi ya benimle ugrasiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5