İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile günde 2000$

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 100 tıklamaya 1 dolar aldığım oluyor (Malum NBA sitesi :D )

http://xbox2.weblogsinc.com/ Bloglarda kural hatası var. Aynı reklamdan 2 tane koymuş. İlk yazıdan sonra ve 2. yazıdan sonra 468X60 reklamı koymuş. Yani kural hatası var. Haram para :p Hadi şikayet edelim :D

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yasak diye biliyorum. Yasak değilse ben de koyayım ya. Kısıtlıyorum kendimi boşu boşuna :D

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eskidendi 2 tane aynı reklamı koymak şimdi 2 tane serbest.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kodlarda ufak bi farklılıkla 3 tane bile aynı boyutta reklam kullanabilirsiniz( ya ben bunu çok söyledim sanki:D)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kullanılabilir mi?
kullanılamaz mı?
renk değiştirmek gerekir mi?

bir karar verin ama herkes birşey söylüyor :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forumda herkesde şoyle bir düşünce var,
ıngılzce sıte açsam parakazanırım :)
kanımca yanlış bir düşüncedır yabancı web sıtelerım var tekı lzıyaretçilerı ıyı tıklamalr normla turk reklamlarından tek farkı turk reklamalrı 0,03 verırken onlar 0,05 verıyor pek bır fark goremıyorum ben :) 2000 dolar kazanan kişinın konusunuda hatırlıyorum onlarca blog u vardı bu kişinın sanırım :)

U

username

Misafir
hilesiz türkçe sitelerden günlük 500 e kadar kazanan gördüm.hatta çok vardır.2000 biraz zor ve tehlikeli:)

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlara bizzat mail attım, sordum. İşte cevap:

Merhaba Onur,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Sayfalarınızdan herhangi birine, en fazla dört tavsiye birimine kadar her bir ürün için bir tavsiye yerleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir sayfaya aşağıdakileri yerleştirmenize izin verilir:

- üç standart reklam birimi
- iki arama kutusu

Yani aynı reklamdan 2 tane olmuyor :D

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heh.. Zenginin malı, züürdün çenesini yorarmış.. Amma yorduk çenemizi yaa :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Adamlara bizzat mail attım, sordum. İşte cevap:

Merhaba Onur,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Sayfalarınızdan herhangi birine, en fazla dört tavsiye birimine kadar her bir ürün için bir tavsiye yerleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir sayfaya aşağıdakileri yerleştirmenize izin verilir:

- üç standart reklam birimi
- iki arama kutusu

Yani aynı reklamdan 2 tane olmuyor :D

burdan nasıl olmadığı sonucu çıkarttın? vallahi gına geldi 100 kere yazdık bunu. yapmayın lütfen.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu forumda ayda 30-40bin$ kazananlar gördüm.

KolayDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes kazanmak istiyor kimse çalışmak istemiyor.

webmasterım diyenlerin %95'dan fazlası programlama bilmiyor. işin bir kötü yanıda bu %95 in %50 gibi programlama bildiğini sanıyor. Kimse birşey üretmiyor ama kazanmak istiyor. e tabi bu da olmuyor. Fazla değil az bir çalışma ile aylık +700$ almak o kadar basit ki. Geçen gün eski arkadaşlarımla görüştüm. içlerinden birisi webmaster. aylık geliride hiç fena değil. Diğer arkadaşlarda eskiden bir miktar uğraşmış. az çok zeminleri olan fakat bu işleri bırakan kişiler. benim iyi kazancı olan arkadaşa xxx bizde bir site açsak özgün içerikli ayda şöyle 100$ kazanabilir miyiz sorusuna. ?!??!%&?? gibi tepki vererek, 100$ ne ki yaa onu gözün kapalı yapsan kazanırsın diye çıkıştı. tabi bahsi geçen özgün bir site için. burda amaç o arkadaşı ezmek vs gibi birşey kesinlikle söz konusu bile değildi. sadece para kazanmanın kolay olduğunu anlatmak.

ama gidip forum kurup, 20 liraya 2000 c/p içerik ekletip olacak işler değil tabiki bu işler.

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Arkadaşlar Türk insanı hiç mi hiç aklını ve kendini yormuyor.Varsa yoksa hazır script veya m@rez scriptlerle bir yere varmaya çalışıyor.Hiç özgün fikir yok. Binlerce Ejder scripti, onbinlerce video sitesi, milyonlarca forum sitesi var.Böyle olunca diğer sitelerden farklı olmamış oluyorsunuz ki özgün değilseniz başarılı olamazsınız...

Adsenseye hemen ilk sitenizde başvurmayın. Ben adsenseye başvurana kadar iyice herşeyini öğrendikten sonra başvurdum. Şu anda Günde 3- 4 - 5 $ kazanıyorum...
Hiçbir zaman Adsenseye karşı yamuk yapmayın. Ne de olsa Patron google...

Ayrıca tamam ingilizce reklam çok getiri sağlayabilir fakat bizim sitemiz türkçe ise içindeki reklam ingilizce olunca inanılmaz abes kaçıyor ve doğal olarak tıklanmıyor...

Özellikle birim reklamlar çok etkili. Sitenizde ne varsa ona göre reklam çıkıyor. Ayrıca resim reklamlar da az getirsede dikkat çekici oluyor ve tıklanıyor...

Bir de sitelerinizde siyah renkli siteye Bembeyaz veya bembeyaz sitenize kapkara reklam koymayın. Öyle bir şeffaflık uygulayın ki site içi link gibi dursun...

Ayrıca blog kullanıyorsanız en son eklediğiniz içerik reklamlara da etki ediyor ve ona göre reklam çıkıyor..

Reklam gibi algılanmazsa www.pes2008-konami.blogspot.com Çok şahane getiri sağlayan ve %100 adsense uyumlu sitemdir...

Herkese Allah bereket versin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5