İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense ile siteye yönelik reklam seçme

S

Skeleton

Misafir
Bugünden itibaren AdWords kullanıcıları reklamlarının görünmesini istediği siteleri seçebileceklermiş. Ayrıca animated reklamların da yayınına başlanıyormuş.

İlgili bazı linkler:
Google
The New York Times
CNET News

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi hoş ama çok bilinmeyen küçük siteleri öldürür gibi duruyor. Hidden keywords ile farklı reklam çıkartanların da önüne geçmenin en etkili yolu bu herhalde...

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MP3 sitesi MP3 sitelerinde gözüksün gibi genel bir seçenek yaparsa sorun çıkmaz diye düşünüyorum..

cosane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google, reklam verenlere, reklamlarını yayınlayacakları siteleri seçme şansını verirken bir de koşul getiriyor; bu seçenekten faydalanmak isteyen reklam verenler reklam yerini CPM bazında satın almak durumunda.

Yani site seçiyorsan tıklama değil, reklamın görüntülenme sayısı önemli oluyor.

Kaynak: http://www.clickz.com/news/article.php/3500021

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ya sorunum var google reklamlari sitemde var index yerinde neden hep su soru soran banner hep cikiyor bilen varmi? ve foruma baska sayfalarima ekledimde hep o bannerler cikiyor olmuyormu öyle yoksa? ne yapmaliyim bilen söyleyin lütfen...

S

Skeleton

Misafir
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
selam ya sorunum var google reklamlari sitemde var index yerinde neden hep su soru soran banner hep cikiyor bilen varmi? ve foruma baska sayfalarima ekledimde hep o bannerler cikiyor olmuyormu öyle yoksa? ne yapmaliyim bilen söyleyin lütfen...

sayfadaki keywordlere uygun reklam bulamıyor olabilir. bir sayfanda 1 den fazla adsense reklam kodu bulunan bölge varsa onu 1e indirip öyle bir dene, ben de işe yaramıştı.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasil tam anlamadim zaten hepsini cikardim sadece ana sayfaca cikiyor digerleri ciakrdim... ama yine bazen bulamiyor galiba dedin gibi keywordlar bulmuyor acaba ona ne yapmam gerek?

S

Skeleton

Misafir
sayfanın ilgili olduğu konuyla alakalı keywordlerin yoğunluğunu arttırabilirsin.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasil sonu? vallah hala cikmiyor reklamlari anlamadim getti tek sayfaya dönduk diger kanalar sildim kodlari yeniden ekledim ve hatta yeni keywordlar ekledim yinede ayni durum ne olcak bu böyle? hep su alterbnatif reklamlar cikiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5