İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense isim farklılığı

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce farklı isimle kendi hesabıma adsense hesap onayı için parayı göndermişlerdi, para hesaba geçince bende onay verdim, şimdi hesapta para gözükmüyo ama googleda ödeme yapıldı olarak gözüküyor. Bankayı aradım bir seferlik kabul edilmiş olabilir dediler. Büyük ihtimalle eft başarısız olucak. Bu durumda google hesabıma para geri mi dönüyor ? Yardımcı olursanız sevinirm.

Not : hesabım türkiye iş bankasında

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
onay için para yatan ismi ve hesap no.sunu mu değiştirdiniz? ve değişiklikten sonra akibet belli mi değil?

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı isimle kendi hesap numaramı vermiştim ve onay için para gelmişti, onayı verdim. Şimdi bu asıl ödeme yapıldı, ama para hesabıma geçmedi. Bankayı aradım şubeyle konuşmam gerektiğini söylediler. Bu durumda para geri dönerse adsense hesabıma mı geçiyor ?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bende var eft genel merkezini ararlar google sayfana gir ve ödeme geçmişinden bak bakalım eft akibeti nedir gerekirse bana özel mesaj at msn adresini bildir.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
banada ilk eft odememde boyle bişi olmuştu ama para direk geri donup panelimde odeme iptal edildi yazısı cıkmıştı bir sonraki ayın odemesiyle beraber almıştım bende odememi bana kalırsa yeni bir banka hesabı tanımla varsa garanti bankasını kullan ilk odeme gelen bankalara arasında garanti bankası var ;)

M

mIRCTR

Misafir
Nasıl yani Google Adsense hesabını ali veli adına açtın , yalnız Ücreti kendi adına isteddin doğrumu anladım . fakat gelmedi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5