İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense italik reklam

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense reklam biçimlerinde denemeler yapıyor biliyoruz ama bunu ilk defa gördüm. Reklam linkleri italik...

Ekran görüntüsü:
screenshotoq0.jpg

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaynaga baktin mi levent? yani normalde adsense kodlarindan farkli bir parametre varmi? sitenin adresi nedir?
birkac yerde farkli parametreli bu sekilde kodlar gormustum yabanci sitelerde

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bugün birkaç sitede gördüm, kendiliğinden oluyor, kodlarla filan oynama yok, arada bir italik çıkıyor, google sanırım bazı yenilikler yapıyor.

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kendi sitemdede gördüm dikkatmi çekti italik reklamlar

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaynaga baktin mi levent? yani normalde adsense kodlarindan farkli bir parametre varmi? sitenin adresi nedir?
birkac yerde farkli parametreli bu sekilde kodlar gormustum yabanci sitelerde

Kaynağa bakmama gerek yok çünkü site bana ait :)
Sadece bir kere gördüm, sayfayı refresh ettiğimde standart reklam formatı çıktı.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dun benımde basıma geldi renkleri degistirdikten sonra yenile yaptım italic cıktı bende bi sasırdım :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maş. her sitede de youtube kardeşler var :D

Bu konu, bambaşka bir tartışma konusu aslında. Yazacak çok şeyim var, lakin esas konu Adsense italik reklam olduğu için konu dışına çıkmak istemiyorum. :)

Adsense'de italik reklam gösterilmeye başlanmış olması, bence oldukça hoş. Normal yazılar bir yerden sonra sıkmaya başlıyordu. Bu tür ufak değişiklikler, hem göze hoş gözükmesini sağlayacak, hem de daha dikkat çekici olacaktır. Velhasılı kelam, güzel olmuş bu yeni sistem. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5