İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense kabul etmedi

W

www.mucize.net

Misafir
www.mucize.net sitesi için 8 nisan akşamı başvurdum ve bu sabah 9 nisan da cevap geldi
Sorunlar:

- Yapım aşamasında

sitenin hiti günlük 20 - 30 arası sizce bu siteyle uğraşıp kabul mu ettiriyim yoksa boşmu vereyim.

birde googlebot la adsense alakası varmı çünkü googlebot 2 nisanda uğramış gözüküyor...

bildiklerinizi paylaşınsanız sevinirim..

herkese iyi çalışmalar ....

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
içerik yokki sitende nasil kabul etsin başka bir site için al ingilizce blog sonra bu siteye koy illa israr ediyorsan

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben blogla sansımı denedim içerigi beyenmedik dediler

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
içerik yokki sitende nasil kabul etsin başka bir site için al ingilizce blog sonra bu siteye koy illa israr ediyorsan

bence de sitenin içeriği iii deil.herhalde sitemynetten yapmışsın(konuyla alakası yok). bence sitenin içeriğini biraz geliştir ve bir daha başvur. yanlış bilmiosam google reklamlarında içerik çoook önemli. içerik olmazsa siteye giriş olmaz ve tıklama oranıda bayyaaa düşer. kimse(google vs siteler) kazancı olmayacak siteye reklam vermez.

T

The_Saint

Misafir
wa reztc.com var bendede yine kabul etmediler günlük hit 400-500 anlamıyorum ben bu google ı :D

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The_Saint' Alıntı:
wa reztc.com var bendede yine kabul etmediler günlük hit 400-500 anlamıyorum ben bu google ı :D

kuralları okumadan uye olmaya calısmaz w arez tabiki kabul edilmez.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece 1 kelimelik blog la kabul ediyorlar. nerden çıkarttınız başka bir neden vardır. aynı hesap bilgileriyle 2. kez üye olursan kabul etmiyor. bir kaz kez denedim sadece 1 hesap kullanabiliyosun aynı bilgilerle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5