İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kabul etmiyor

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
permission :D noluyor bu googleye gerçekdende şaşıyorum.Böyle bir mailin gelmesi sanırım banlamaları azaltmak içindir.Gerçektende tebrik etmek lazım..

Hesap isteyen arkadaşlar.. Unutmayın birinden hesap alırsanız aldığınız kişi adına gidecekdir para.İsim değiştirme şansınız yok maalesef..

Ayrıca kabul edilmeme nedenlerini neler? Genelde kriterlerimize uymadınız çünkü sohbet, mp3 sitesi gibisinden yazar.. Bunlarıda paylaşırsanız seviniriz..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site İçeriği
Siteniz şunları içeremez:

Küfürlü söz
Nefret, şiddet, ırk ayrımı veya herhangi bir birey, grup veya organizasyon karşıtlığı
heking/cracking içeriği
Yasadışı uyuşturucular ve uyuşturucu aletleri
uygun-değilgrafi, müstehçen veya yetişkin içerik
qumar veya vegas ile ilgili içerik
Aşırı reklam
Yasadışı etkinlikleri destekleyen veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden herhangi bir içerik
Site navigasyonunu etkileyen, Google reklamlarını kapatan, kullanıcı seçeneklerini değiştiren veya indirilmesi gereken pop-up’lar, pop-under’lar veya çıkış pencereleri. Oturum başına 5 taneyi aşmadıkları sürece diğer türlü pop-up’lar, pop-under’lar veya çıkış pencerelerine izin verilebilir.
Aşırı, tekrarlı ve web sayfalarının içeriği veya koduyla ilgisiz anahtar kelimeler
Yanıltıcı içerik veya sitenizin arama motoru sıralamasını, örneğin PageRank’ini artırmaya yönelik yapı
Ziyaretçileri veya üçüncü taraf ilgilileri (para ya da puanlarla) Google reklam veya bağlantılarına tıklama, arama yapma, web sitelerini gezme, e-posta okuma veya anket doldurma dahil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere internet üzerinde işlem yapmaya teşvikler
Ateşli silah, mühimmat, bıçak veya muşta ve benzeri belli silahların satışı veya promosyonu
Bira veya ağır alkollü içeceklerin satışı veya promosyonu
Tütün veya tütün ürünlerinin satışı ya da promosyonu
Reçete ile satılan ilaçların satışı veya promosyonu
Marka ürünlerin kopyası veya taklidi olan ürünlerin satışı veya promosyonu

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni domain ve içerik atarak içine başvuru yapmayın çoğu çevremdekinin bu işlemleri geri döndü kabul etmediler.
Ama genede şansınızı denemekten çekinmeyin.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yuh ya bunlar sana genel kuralları yollamış. Bana red geldiğinde sohbet içerik demişdi.Değişdim tekrar yolladım 1 gün sonra onaylandı.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
30 $ a yeni adsense hesabi acilir

Biraz önce Türkçe bir site gördüm, Paypal hesabı açmaya yardım etmek için 150 dolar istiyordu. Telefon ve maille yardım edeceğini yazmış. Buda ona benzemiş, sen gene Adsense hesabı için insaflı davranmışsın :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Birisinin referansından deneseniz belki islemler hizlanabilir. Kaliteli sitelerin tavsiyelerinden adsenseye üye olmayi deneyin.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caper' Alıntı:
Biraz önce Türkçe bir site gördüm, Paypal hesabı açmaya yardım etmek için 150 dolar istiyordu. Telefon ve maille yardım edeceğini yazmış. Buda ona benzemiş, sen gene Adsense hesabı için insaflı davranmışsın :)

O isin espiri kismi da gerek bu foruma takilan gerek takilmayan cogu kisiye yardim ettim bu konuda ve hic biride benim uzerimden kayit islemini gerceklestirmedi. Yani az biraz mantik ile ayni isimle dahi kayit yaptirabilirsiniz diyecegim o ...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı isimle çok hesap işi herkes için olmaz usta... benim soyad türkiyede tek mesela... başka kimsede yok :) hadi sen gelde aç 2. hesabı... şöyle ortalama bi ad soyadın olursa tabi ki rahatlıkla 2 değil daha fazla hesap açarsın...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayir benim soylemek istedigim durduk yere 2. 3. hesabini almak bazinda degil. Yani daha onceden atilmissin ve simdi tekrar kayit yapmak istiyorsun yada cevrende guvenebilecegin insan yok. Tekrar kendi ismine kayit yapabilirsin demeye calistim.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
KerneL32' Alıntı:
Hayir benim soylemek istedigim durduk yere 2. 3. hesabini almak bazinda degil. Yani daha onceden atilmissin ve simdi tekrar kayit yapmak istiyorsun yada cevrende guvenebilecegin insan yok. Tekrar kendi ismine kayit yapabilirsin demeye calistim.

bence olanaksız.TAbiki sende bunu denemişsin yazıyorsun ama adamların kurallarında banlanan gelemez diye bir madde var.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla o madde işe yaramıyo fazla nedense ben bi kez ödeme aldım ertesi ay banlandım 2 ay sonra tekrar uye oldum aynı isimle, 3 ay sonrada ödeme aldım.
aynı isime fazla takmıyolar adresi farklı yazdıktan sonra. :)

R

reklamsitesi.be

Misafir
valla uyduruk blog sitelerinde adsense var deneme amaçlı msn space'ime istedim 2 hafta sonra cevap geldi kabul edilmediniz dedi

Daha fazla detay: Alan sahipliği: Bu alan adı için bulunan kayıt bilgileri hesabınızlailintili mevcut şirkete ve ulaşım bilgilerine uymuyor. Programımızakabul edilebilmeniz için alan kayıt bilgileriniz bize sunduğunuzbilgilerle tutarlı olmalı. Eğer alan sahipliğini kanıtlayabilirseniz,lütfen bu e-postaya cevap verin.

cevap bu buna karşılık nasıl kanıtlayabilirim?

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi sana olumsuzda olsa cevap verme ye tenezzül etmişler benim 1 ay oldu daha cevap yok

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain

beceriksiz_acemi' Alıntı:
ohaaa şimdide domainin sahibimi başvuracak diyor google amca :D

bize (TR)'a gelmesi biraz sürer ama gelecektir elbet.Domainlerinizi kimin adına adsense hesabı acacaksanız o adla satın alın.

D

duyurbeni.com

Misafir
Domain ismini nasıl sorgulayacak ? , ayrıca onu sorgulayacak yasal hakkı yoktur Türkiyede.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fat' Alıntı:
bize (TR)'a gelmesi biraz sürer ama gelecektir elbet.Domainlerinizi kimin adına adsense hesabı acacaksanız o adla satın alın.

Alan adi kaydi bilgileri degiskendir. Onemli olan kimin kaydettigi degil kimin uzerine oldugudur. Domain transfer ederken email den baska bilgi istiyorlar mi ? Diyelim ki google alan adi kaydi bilgilerini isteyecek ... O zaman Turkiye de bu isi kim yapabilecek ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5