İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kabul etmiyor

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba adsense sitemi hala kabul etmiyor yardımcı olabilirmisiniz? sorun nerede ya sitede bitek gittigidiyor reklamları var sebep o olabilirmi dicem ama birçok sitede var ve kabul ediyo bana mı gıcık oluyo bu google nedir anlamadım.

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık üyelik açmak çok zor...içeriği bol...güzel konusu olan ..para kazanmak icin actigini belli etmedigin bir site istiyorlar artık : )

R

reklamsitesi.be

Misafir
ya da yoğunluk çok fazla ben de bi süre önce başvurdum ama cevap yok red mesajı bile gelmiyo

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet basvuruya cevap artık 1 ile 2 hafta icinde geliyor ve çok sıkı inceliyorlar..
artık her gün binlerce insan başvuruyo her ilden...kolay değil

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce proje, sonra AdSense düşünün...
AdSense için site olayına dönüşmesin...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projemi yaptım; Tek konulu bir site.
Başvurumu yaptım; Kabul edilmedi.

İlginç yani..

R

reklamsitesi.be

Misafir
adsense için site işini denedim olmad :D

ondan tam tersini yapıcam artık
Kullanıcı adımdaki siteye bakmayın değiştiremiyorum kullanıcı adımı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain yeni ise ve dolayısıyla sitede oda bir eksi olarak geri dönebilir.
Çok güzel bir proje yaptınız iyi güzel ama domain ve sitenin faaliyet zamanı 1-2 ay ise bunuda AdSense için proje olarak adlandırabilirler, kendi fikrimce...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain yeniydi..Siteyi kurmam, içeriğini oluşturmam 1 hafta falan sürdü..Demek ki biraz daha beklemek gerekiyor :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sağolun teşekkür ederim fakat ben yine bir sonuca varamadım siteyi adsense için yapmadım asla yapmam da zaten
sadece kabul etmemesinin sebebi ne olabilir diye sormuştum fakat konu bayaa bi dağılmış

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*Domainin yeni olması
*Site içeriği yetersiz görülmesi
*AdSense'ye uygun olmadığına karar verilmesi
*Siteden dışarı açılan fazla Pop-up ların olması ve tespit edilmesi

gibi sebeblerden birine veya bir kaçına takılmış olabilirsin.

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama yine de en azından red diye cvp gelmeli, ben de başvurdum 2 hafta olacak hala cevap yok..

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet bana cevap geliyo kriterlerine uymadığım için kabul etmiyolarmış :) adwords için kriter önemli değil ama adsense için önemli imiş eheheheh neyse sağlık olsun developer yardım için saol.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu arada yeni bi başlık açmadan sorayım adsense den fazla hesabı olan ve vermek isteyen varmı :D

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ya bende farlı başvurular yaptım farklı siteler farklı isimler sitelerin hepsi konulu ama ne red ne evet cevabı var ortalıklarda sanki ilgilenilmiyormuş gibi 4. haftadayım hala haber yok nasıl iş anlamadım

R

reklamsitesi.be

Misafir
ismozalp' Alıntı:
evet bana cevap geliyo kriterlerine uymadığım için kabul etmiyolarmış :) adwords için kriter önemli değil ama adsense için önemli imiş eheheheh neyse sağlık olsun developer yardım için saol.

tabi para gelsin de nasıl gelirse gelsin ama vermeye gelince iyice inceliyolar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
acıkcası gecen hafta bazı sayfalarım içerik yetersiz oldugu için uyarı aldım yani içeriği az olan sayfalardan reklamalrı kaldırmmaı sylediler düşünün adamalr 2 tane mail amiş 13 de atmış 21 de bir atmı dmeiş halen devame diyorsunuz diye adamalr tek tek inceliyor artık sitelerii

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5