İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kanal Hakkında...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ufak bir sorum var benim adsense kaydım var şimdi bir download sitesi yaptım sitede crack vs falanda olacak site ingilizce olacak şimdi bu siteye kanal açıp şuanki adense kaydım altında yayınlasam ve kanal ile eklediğim site yasal değil ise içerik yönünden, ben tamamenmi banlanırım adsenseden yoksa sadece kanal açtığım sitemi banlanır

Bu site için başka bir hesapmı açmam gerekir görüşleriniz nedir acaba bu konuda

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yabancı birçok crack,vvarez sitesinde adsense yayınlıyorlar. Genelde uygun olmayan site banlanır. Hesabı kapatmak için daha somut şeyler gerekiyor. Hile gibi. Ama üye çokluğu nedeniyle sadece site banlama artık pek olmuyor. Kestirip atıyorlar..

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ozaman yinede başka bir hesap açmak dahamı güvenli diyorsunuz crack,vvarez sitelerinde yayınlandığını gördüğüm için sordum bende ozaman eski hesaptamı kullansam gereksiz yerede hesap açmak nekadr mantıklı, arada kaldım valla

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hesap açmanında banlanma sebebi olduğu yönünde teoriler mevcut. Aynı ip,bilgisayar dan giriş yaparsan atılıyormuşsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5