İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense karşıtı konular niye kapatıldı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerekçe nedir? benim google ile hiç bir sorunum yok allaha şükür ama haksız yere atılsam bende hazmedemezdim, bende böyle bir tepki oluşturmaya çalışırdım. (tabi arkadaşın niye atıldığını bilmiyorum ve google ın kolay kolay yanlış yapacağını zannetmem ).
bu girişimden direk bi sonuç alınamasa bile işe yarayacağı kesin, hatta atılan arkadaşlar şu anda aktif olanların yerini de sağlamlaştırmış olacak. neyse beni germez ama şu webmasterların dernekleşmesi fikri gerçekten iyi bi fikir? sahipsizlik kötü bea.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakında bu konuda da kapanırsa şaşırmam

Üyelik sözleşmesi var, dava açalım diyorlar. Beğenmeyen hiç üye olmasın zaten.

Grev yapalım diyorlar, o da "fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış" 'tan öteye gitmez.

Konular, adsensten atılmaktan ziyade, hayde para toplayalım şunu yapalım tarzında gereksiz, işe yaramaz, zihni sinir projelerinden öteye geçmiyor.
Yorum yapmam yanlış belki ama bence kapatmakta gayet haklılar.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet laf kalabaliindan baska bisey olmiycakti bosuna forumu mesgul edicektik
webmasterler dernegi kurulmasi guzel fikir, ama grev olayi falan hepsi lafta kalir senin tutucagin avukat tas catlasin 1000 ytl tutar google o tuttugun avukatin sulalesini satin alir :)

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterlar dernegi kurarsaniz zarar edersiniz. Cunku her kullandiginiz sponsorun mutlaka sozlesmesi vardir. Ve bu sözlesmeyi kabul ediyorsunuz demektir.
Ayrica dernek kurmak oldukca masrafli bir olay. Ve konu cafcaflandirilirsa, devlet baba vergi de ister. Altindan kalkmak buyuk mesele. Ayda 1000 $ kazanıyorsaniz, 180 $ vergi ye kesilecektir. Ve bunun ek giderleride olacaktir. Durdugunuz yerde durun bence. ;)

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki giderlerin olmiycakmi devlet kazaniyorsan vergi alicak, eger kazandigin yetmiyorsan gidere sayilir hem her webmaster kazaniyor diye bisey yok, mesala hoby olarak yapan binlerce webmaster var.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tunahan' Alıntı:
Webmasterlar dernegi kurarsaniz zarar edersiniz. Cunku her kullandiginiz sponsorun mutlaka sozlesmesi vardir. Ve bu sözlesmeyi kabul ediyorsunuz demektir.
Ayrica dernek kurmak oldukca masrafli bir olay. Ve konu cafcaflandirilirsa, devlet baba vergi de ister. Altindan kalkmak buyuk mesele. Ayda 1000 $ kazanıyorsaniz, 180 $ vergi ye kesilecektir. Ve bunun ek giderleride olacaktir. Durdugunuz yerde durun bence. ;)

Ayrıca dernekler kar amacı gütmeyen kurumlardır.

Tüzük, iskan , kira kontratı,..... diye uzayan bir sürü formaliteleri var girmemek en iyisi, Bunu internet üzerinden yapacaksanız yani herhangi bir yeri adres göstermeyecekseniz,tüzük hazırlamayacaksınız;

3 adet hatırı sayılır Dernekten Referans mektubu ile .org.tr uzantılı domain alıp bir çatı altında toplayabilirsiniz. En mantıklısıda budur. bence..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5