İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kasım Ödemesi

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, ödemeler sanırım bugün 17:00 civarında yapılacak. Ödeme alanlar olursa burada paylaşalım lütfen.

serquat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme islemde yazisini nerede gorüyorsunuz ben aradim bulmadim : )
(standart edition)

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kasım ödemesi nasıl oluyor yahu :) zaten kasım ayındayız ekim ayı ödemesi diyyinde tam olsun

ödeme geçmişine girersen orada yazıyor işlemde diye ama işlemde yazmadan geliyor zaten hesabına :D işlemde dediğinde para hesaptan çekilmiş ve çoktan harcanmış oluyor :D

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar işlemde yazmadan çoğu zaman para yatar sonra 2-3 gün işlemde yazar ama para çoktan yatmış olur lütfen biraz daha dikkatli takip ediniz hesaplarınızdaki durumları

para yüzde 5 bu akşam yatar
yüzde 95 de yarın yatmış olur

her ayda ne zaman yatar filan gibi tartışmalar bence gereksiz googlenin kendisi aten ayın 25 ine kadar ödeme yapcağını soyluyor eft ile

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
para fılan beklemeyın bu hafta :)
Bugun Şükran günü amerıkada bugun ve yarın tatıl pazartesıye geçer heralde odemeler :)

B

bazobehram

Misafir
Ya Arkadaşlar ciddimi amerika Tatildemi :D ne zaman tatile girdi bilen varmı ?

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-- Konu Dışı --
Bu arada Şükran Gününü söyleyince baktım da, her yılın Kasım ayının son perşembe günüymüş. :)
---------------

2 ay önce sormuştum Eylül ödemesi için gözüken tarih ile kur birbirini tutmuyor, diye.
25 Eylül ödemesi(Ağustos), tahminen 21 Eylül kuru ile bozulmuştu.
http://forum.iyinet.com/google-adsense/37091-kur-nasil-belirleniyor.html

Eylül ayı TCMB Dolar Satış Kurları;

20 Eylül: 1,4719
21 Eylül: 1,4758
22 Eylül: 1,5326
23-24 Haftasonu
25 Eylül: 1,5092
Ödeme Sayfasında
Tarih: 25.Eyl.2006
Kur: 1,478 gözüküyor.

Ekim ayı TCMB Dolar Satış Kurları;

20 Ekim: 1,4571
Bayram Tatili
26 Ekim: 1,4517
Ödeme Sayfasında
Tarih: 23.Eki.2006
Kur: 1,456 gözüküyor.

Daha öncesini araştırmıyorum yeter işim var. :p
Buradan 20-21'i gibi Türkiye'ye geldiği anlaşılıyor.
Ufak farklılıkların borsa işlem saatleri içinde olmasına bağlıyorum, yazılanlar o günün borsa kapandığı zamanki kur. (Başka ne olacak ki :))
Son 4 ay tarihlerine bakarsak, 10 saat önde olduğumuzu da hesaba katarsak bence Citibank'a gelmiştir.

23.Haz.2006
24.Tem.2006
25.Eyl.2006
23.Eki.2006

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hahahahaha :D Doğru ya abd tatilde şükran günü olayı ptesiye kadar tatil

B

bazobehram

Misafir
arkadaşlar .. amerikada şükran günü diye tatil yapmıyorlar onlarda cumartesi pazar haricinde dini bayramlar resmi tatil olarak görünmüyor.onlar işlerine devam ediyorlar ... türkiye gibi değil yani .onlar şükranda olsa işlemleri yaparlar orda işler durmaz..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanirim pazartesi gunune veya en gec sali gunune alir googlecilar odemeleri.

B

bazobehram

Misafir
zannetmiyorum o zamana kadar kalacağını yarın sabah para hesapta olabilir.. daha ödeme işlemde de demedi ama :D

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar .. amerikada şükran günü diye tatil yapmıyorlar onlarda cumartesi pazar haricinde dini bayramlar resmi tatil olarak görünmüyor.onlar işlerine devam ediyorlar ... türkiye gibi değil yani .onlar şükranda olsa işlemleri yaparlar orda işler durmaz..

Bugün ve yarın; piyasalar kapalı, borsa kapalı, forex kapalı nasıl resmi tatil değil ozaman bu?

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para Türkiye'de ya bırakın A.B.D.'yi hindilerini yesinler, Kızılderililerin yas gününü kutlasınlar.
Adamlar nasıl şükranlarını sunmuş, virüslü battaniye ile soykırım. Neyse konuyu dağıttım, sustum. :x

Umarım yanılmam. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5