İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kayan reklam

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sitemize adsense reklamı koyacaz yukarıdan aşağı sayfa kaydığında reklam da kayacak bu yasakmı arkadaşlar?

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak herhangi bir işaret yok sadece yukarıdan aşağı kayıyor

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yasak dostum,, ama bi kaç sitede görmüştüm sende görüp kazanma hırsı olmasın bi kaç gün sonra ban yiyeceksin çünkü :)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yoo Google'da Uyandı. İlk önce hesabını şöyle 99,9 $ ' a kadar yükseltirler. Kendileri doyduktan sonra direkt ban :D Kesin bunun scriptini bile yazmışlardır. Yaz kullanıcının adını kazancı o seviyeye gelince otomatik banla gitsin :) sebebinide otomatik uydursa ne güzel olur dimi ? Windows hataları gibi. 2156464 Kodlu Sözleşme Maddesine Aykırı Yayın Yaptığınızdan Dolayı Adsense Reklamlarından Uzaklaştırıldınız vs.. Kim o kur bulur o maddeyi şimdi :p

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki kaymayıp sabit dursa solda sayfa aşağı yukarı inip kalksada solda sabit dursa :D

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır öyle değil solda banner sürekli sabit duracak sayfa aşağı yukarı inip çıksa bile soldaki reklam kıpırdamayacak bu yasakmı onu soruyorum.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçenlerde buna benzer bi konu tartışıldı.
Reklam sol tarafta sabit sadece sayfa aşağı oynuyor.
Ben sakıncalı bulmuştum ama birçok arkadaşımız bir problem olmaz demişti.

Onurs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mantık şu:
Reklam en yukarda diyelim ben sağdaki çubuktan aşağı indirdikçe o reklam yukarda kalacak.
Yok sağ da yok solda yok ortada alakasız şeyler, reklam istediğiniz yerde olsun ama sayfa aşağı inince reklam yukarda kalsın.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla ben biyografi site sahiplerini araştıryordum link değişimi için bu siteyi gördüm adamlar kayan reklamı baya baya kullanıyrolar h t t p : / / w w w . b i y o g r a f i n . c o m

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Valla ben biyografi site sahiplerini araştıryordum link değişimi için bu siteyi gördüm adamlar kayan reklamı baya baya kullanıyrolar h t t p : / / w w w . b i y o g r a f i n . c o m

o kesinlikle banlancaktır buraya yazıyorum...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
o kesinlikle banlancaktır buraya yazıyorum...

Banlanmalı bencede ama banlanmıyor hatla aynı içerikte farklı isimde bir sitesi daha vardı
icon11.gif

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun teşkil edecegini sanmıyorum ben bunun zaten işaret veya dikkat çekmesi için birşey yok sabit durursa da kodunu bulamadım ben onun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5