İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense kayıt olurken

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu anda aktif olarak login olduğum bilgisayardan değil başka bi bilgisayardan mı yeni kayıt açmam gerekir?

kayıt ve adres bilgilerinin doğru girilmesi gerekiyo bildiğim kadarıyla çünkü pin yollama durumu var sanırım?

bu kayıt ve ev adresindeki isimle banka bilgilerindeki isim farklı olursa kabul ediliyo mu? ya da sorun oluyo mu?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pembekedi' Alıntı:
şu anda aktif olarak login olduğum bilgisayardan değil başka bi bilgisayardan mı yeni kayıt açmam gerekir?

kayıt ve adres bilgilerinin doğru girilmesi gerekiyo bildiğim kadarıyla çünkü pin yollama durumu var sanırım?

bu kayıt ve ev adresindeki isimle banka bilgilerindeki isim farklı olursa kabul ediliyo mu? ya da sorun oluyo mu?

1. Farketmez istersen git internet cafeden kayıt ol.

2.Çekle ödeme alacaksan tabiki adres bilgilerini doğru girmelisin pin için.

3.Banka hesabı herhangi biri üzerine ait olabilir aynı olması şart değil

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çekle almak istemiyorum eft var sanırım artık. herkese eft iel gönderiyorlarsa (yeni kayıtlara da) eft ile almak isterim. bu durumda nasıl olur?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques' Alıntı:
1. Farketmez istersen git internet cafeden kayıt ol.

Aynı pc'den kayıt olma.Hatta aynı pc'den hesabını bile kontrol etme..Hergün onlarca hileci para kazanabilmek için gugıl amcaya kayıt olduğu için, amcamız daha bir titiz oldu son zamanlarda..

M

MasterTR

Misafir
odemeyi nasil alacak olursan ol PIN kodunu girmek zorundasın.. bunun icinde dogru adres vermelisin

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o zaman cafeden hesap açıyoruz
bi akrabamızın geçerli adresini veriyoruz
bu akrabamızın adıyla kayıt oluyoruz
eft bilgilerini kendi adımıza istiyoruz

mudur?

M

MasterTR

Misafir
aynen odur

ismin dogru olmasinada gerek yok adresiniz dogru olsun pin gelsin yeterli, denendi :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Belirttiginiz tüm başlıklar olabilir, ancak google ileriki zamanlarda bu uyuşmazlik nedeni ile size güven duymayacaktir ve banlamak için sebepler ariyacaktir. bence tüm bilgileri bir birine baglantili girmek gerekir.

pembekedi' Alıntı:
o zaman cafeden hesap açıyoruz
bi akrabamızın geçerli adresini veriyoruz
bu akrabamızın adıyla kayıt oluyoruz
eft bilgilerini kendi adımıza istiyoruz

mudur?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey tamamda ikinci hesabı alınca evdeki bilgisayardan hesapda kaç para olmuş kaç tık olmuş nasıl bakıcaz bunun içinde hergün cafeyemi gitcez :(

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
herşey tamamda ikinci hesabı alınca evdeki bilgisayardan hesapda kaç para olmuş kaç tık olmuş nasıl bakıcaz bunun içinde hergün cafeyemi gitcez :(

int cafe sahibinin msni al ordan sorarsın :p

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı Pc den bakabilirsin hesabına Bir sey olmaz ben hesabımı memlekete Acmsitim Ama Abimlerde hesabımı aktif ettim Bir sorun olmadi Sadece Pc ye restart atip yeniden giris yapıyorum kulanıcı adimi giriyorum o kadar :) Deepfreze oldugundan dolayı hersey eski haline gelir. + ekliyorum 15 Hesap bile acarsan ayni PC den Hesabımı kontrol edebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5