İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kayıt

Full Bir Blog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar ..
Benim bir blogumum var ve yapım aşaması çoktan bitti ve adsense ye 4-5 kere başvurdum kabul etmedi. ve emaile de sebebini göndermiyorlar. sitem fullbirblog.blogspot.com/ lütfen yardım edin eksikliği veya yanlışlığı nedir ? :peh:

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
w.arez dediğimiz paylaşımlar olduğu sürece kabul edilmezsin.Yani sitende full.indir tarzı hiçbirşey olmayacak veya izinsiz dağıtım hiçbirşeyin olmaması lazım

Full Bir Blog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolun teşekkür ederim cevap için ama başka bi sitemde de yayınlamıştım google kabul etmişti ama neyse bn en iyisi kaldırıyım . :)

asiboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ***** içerik sen kendi yazılarını yaz bir blog aç özgün isityor bide google politikalarını oku bnde jep kopy paste yaparak denedim ama bir türlü olmuyor vermiyor google reklam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5