İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kazanç

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar son iki gündür adsense kazançlarım iki katına cıktı tıklama orani gene aynı 300 350 tıklama yapıyor gunluk hesabım normalde gunluk 7 $ felan veriyordu son iki gundur 14 15 $ veriyor :) eCPM yukseldi kazançlar arttı sizdede varmi bi artış diye merak ettim inş hep boyle olur :)

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet bizde de bir artış var ama telaş edilecek bir durum söz konusu değil..

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 3-4 Haftadır Aynı tıklama oranına çok düşüş var
nedir bu anlamadım :(

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir günde sayfa eCPM 54 olmuştu. 230$ vermişti. Google'a mail yolladım hemen. Haksız kazancı önleme amaçlı. Tekrar bana mail yazdılar, bir problemin olmadığını o gün dalgalanma olduğunu bazı değerli reklamların sayfamda sürekli gösterildiğini bu yüzden kazancımın bu kadar fazla olduğunu belirttiler. Bir de teşekkür ettmişler. Kısa günün karıydı benim için, fakat bir hile yoktu. Bazen anlayamadığımız şeyler olabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5