İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kazancında rekor kırdım

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tam 1 yıldır sitem var ve kazancım 5,46$ yarinneolacak.com sitesinin yıllık geliri bu olay tam bir felaket baktım yarinneolacak.com'da başarılı olamadım.Bu başarısızlığı tüm bu işle uğraşanlar bilmeli diyerek www.yarinneolacak.net sayfasını kurdum tüm hikaye orada...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Hocam afedersiniz ama sitenizde niçin böyle rahatsız edici reklam çok :S girdim ve çok kasıyor ön giriş...

oddly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bencede reklam çok. reklamlardan siteyi göremedim:)

T

themaniac

Misafir
hocam 5,46$ reklam rekorumu sence. benim bir arkadasim daha gecen hafta gunde ortalama 40-70$ kazaniyordu. toplam gecen haftanin hasilati 400$.

mjons

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş durumun dramasından böyle bir başlık yazmış ama sitenin bütün içeriği reklam olsada tıklayac ak adam olmassa gelir olmaz yani neden başarılı olamadınız bu soruları sorup cevap aramalısınız.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam 5,46$ reklam rekorumu sence. benim bir arkadasim daha gecen hafta gunde ortalama 40-70$ kazaniyordu. toplam gecen haftanin hasilati 400$.

hocam sen olayı komple yanlış anlamışsın. bir daha oku bence :D

arkadaş durumun dramasından böyle bir başlık yazmış ama sitenin bütün içeriği reklam olsada tıklayac ak adam olmassa gelir olmaz yani neden başarılı olamadınız bu soruları sorup cevap aramalısınız.

bu sorunun da cevabı basit aslında. arkadaş her açtığı siteyi bu şekilde ayarladıysa, millet giremeden çıkıyordur ;)

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Görüşleriniz doğrultusunda reklamların bazılarını kaldırdım.Adsense'de rekor kırma cümlesinde mecazi olarak kullandım.1 yılda bu kadar az kazandım anlamında...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sitenin adını fullreklam yada ne bilim sitenize koyduğunuz google reklamları nasıl gözükür.com falan yapın, hala heryerde reklam çıkıyor :) :)

Sitedeki haberler zaten 90lı ve 2000li yıllara ait, domain çok uyumsuz olmuş hocam bu konulara. Yarına dair tek şey yarınki hava raporu o kadar galiba :)

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
abi düşünsene her yanı reklam kazancım 1 dolar azaltsam google hacze gelecek evime borçlusunuz diye

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
O iş öyle olmuyor işte biraderim. Heryeri reklam olan siteyle başarısız olursun.

Doğru yerleştirilmiş, az sayıdaki reklam ile kral olursun ;)

En çok başarı alacağın yerler sol üst köşedir genellikle. Siteye göre değişir tabi. Deniyerek en çok verim aldığını sürekli kılabilirsin. Heryer reklam olacağına sadece tek bir reklam koysan, onuda doğru yerleştirsen, 1 yıldaki kazancından çok daha fazlasını kazanıcağından eminim üstadım :kahve:

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ya bu işten gerçekten para kazanılıyor mu yoksa herşey yalan mı hala anlamadım...

adsense'den gerçekten para kazanılabiliyor forumda da çok ciddi rakamlar kazanan arkadaşlar vardır tahminime göre, yalnız bunun için öncelikle içeriklerinizde farklılığınızı ortaya koymanız gerekli, tabi farklı olmak derken farklı olacağım diye uçuk kaçık projelerden bahsetmiyorum. (sizin siteniz için değil genel olarak söylüyorum)

yılmadan inat etmek lazım, bu bir süreç meselesi.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
1-siten geç ve yavaş açıldığı için tıklar tıklamaz kapattım.
2- biraz okusaydın, zaten google' ın da geç açılan siteleri sevmediğini bilebilirdin.
3-site açıp, adsense reklamı koymakla para kazanamazsın.
4-adsense,google,seo ve blog hakkında bol bol makale oku. üstadların tecrübelerinden faydalan..
5-bu okuyacağın makaleleri 1-2günde okumaya kalkma bitiremezsin zaten..yavaş yavaş sindire sindire oku.
5-makale bulabileceğin kaynaklar: iyinet,r10,zone..
6-bu iş şaka falan değil, çok tatlı paralar kazananlar var Türkiye' de de.
7-sabretmeyi öğrenmeye mecbursun, kimse 1 ayda adsense ile vole vuramaz. (legal olarak)
8-xgitarx 'te aynısını söylemiş. inat edeceksin diye. doğru demiş.
9-kolay gelsin.

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
z08g gerçekten yardımcı olmak için elinden geleni yapmışsın teşekkür ederim yazdıklarını uygulayacağım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5