İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kazancında rekor kırdım

P

pozitif06

Misafir
farklı ve daha sade bir tema kullanman iyi olur...

tema 98-99 yıllarını anımsatıyor :ağla: mynet'li, turk.net'li günleri...

wp için çok güzel sade temalar mevcut, ilk olarak tema değişimi yapmanı öneririm ;)

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim anlamadığım bir durum da şu...İzmirde yaşayan bir arkadaşıma bu siteyi anlattım msn'de konuşurken arkadaşıma sitede koyduğum adsense reklamlardan birine tıklamasını söyledim ve o da tıkladı.Akşam adsense hesabını açtım fakat tıklama görünmüyordu.Bunu google'a söyleyemezsin mesela atıyorum ayda siteden 5000dolar para kazandın google tuttu 500dolar para verdi google'a dava mı açacaksın.Bu işte gerçekten adalet filan yok bence...

P

pozitif06

Misafir
söylediklerine kesinlikle katılıyorum :hihi: her tık 100% sayılıyor olduğuna inanmıyorum...

Ne getirirse anlayışı hakim çoğumuzun zihninde... :D

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
temada iyileştirmeye giderek başlayabilirsiniz hocam.

günlük hitiniz iyi ve tıklama alamıyorsanız cookie'li pop kullanarak kazancınızı artırabilirsiniz.

şu anki tema çok rahatsız edici reklamlar vs. sayfanızı çok kötü bi hale sokmuş ziyaretçiyi sitede tutamazsınız böyle. :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Benim anlamadığım bir durum da şu...İzmirde yaşayan bir arkadaşıma bu siteyi anlattım msn'de konuşurken arkadaşıma sitede koyduğum adsense reklamlardan birine tıklamasını söyledim ve o da tıkladı.Akşam adsense hesabını açtım fakat tıklama görünmüyordu.Bunu google'a söyleyemezsin mesela atıyorum ayda siteden 5000dolar para kazandın google tuttu 500dolar para verdi google'a dava mı açacaksın.Bu işte gerçekten adalet filan yok bence...

Alternatif yok google'ın karşısında duracak. Adamlar kral istediklerini yaparlar, ama diğer sistemlerinde her tıklamayı saydığını düşünmüyorum. Özellikle hepsiburada reklamlarından hiç memnun kalmadım ben.

1302

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik reklam arasındaki bağlantıyı kuramamaktayım şu an. forex reklamları görüyorum:S

P

pozitif06

Misafir
Alternatif yok google'ın karşısında duracak. Adamlar kral istediklerini yaparlar, ama diğer sistemlerinde her tıklamayı saydığını düşünmüyorum. Özellikle hepsiburada reklamlarından hiç memnun kalmadım ben.

hepsiburada reklam ortaklığı bencede vasat !!! :(

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiye'de bence yapılması gereken internet reklamcılığını mercek altına alıp yeni kanun ve düzenlemelerin yapılması.İleride televizyon diye bir şeyin kalmayacağını düşünerek şimdiden yasal düzenlemelerin yapılması gerekli.İşimiz google'ın vereceği sadakalara kaldıysa bu iş zor.Bu iş gerçekten emek işi en basit site bile günler alabiliyor ama kazancınız ayda 1 dolar olunca insanda şevk filan kalmıyor.

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site hitim 50'lerdeyken günde ortalama 0.50$ kazanıyordum şuan hitim 350lerde ortalam 0.05$ kazanıyorum bu işten hiçbirşey anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5