İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kazancini Artirmak - Ipuclari

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir bes -alti ay once google adsense icin nasil kazanc artirilabilecegine dair ipuclarini iceren bir kitapcik gondermisti. Ordan aynen yaziyorum.

Ipucu 1.
Adsense ilaninin renklerinin degistitirek en cok tiklama alan rengi bulun.

Ipucu 2.
Channeller olusturarak, farkli renkteki adsense ilanlarinin yada, farkili sitelerin perforsmanlarini inceleyin.

Ipucu 3.
Adsenseleri sayfalarin ortasina, diyer sayfa iceriginin tam ortasina yerlestirin. Degisik yerdeki adsenselerin perforsmanlarini inceleyin.

Ipucu 4.
Bazen buyuk adsense ilanlari daha iyi sonuc verir. Degisik boyutlari deneyerek en iyi calisani bulun.

Ipucu 5.
Resimli ilanlarla text (yazili) ilanlari bir arada kullanarak kazancinizi artirmayi deneyin

Ipucu 6.
Google genel hizmet reklamlarini istemiyorsaniz 1. Kendiniz bir alternatif olusturabilirsiniz 2- Kendiniz bir resim/ilan yukleyeilirsini onlarin yerine.

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Hizmet reklamlarını değiştirebiliyormuyuz?

ben bulamadım nerden değiştiriyoruz ki ?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hizmet reklamlarını değiştirmiyorsun, yalnız alternatif reklam adresi verebiliyorsun. o zaman hizmet reklamları yayınlamamış oluyor

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
ok tamam buldum.
hizmet reklamı yerine beyaz artalan çıkartıyorum olayı hallediyorum :D

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar google yüksek hitli sitelere iyi bid veren reklamları gönderipte bizlere düşüdk bid reklamalrımı gönderiyor.Herkes kazancın düştüğünden şikayetçi.Geçen aylarda günde 15-20 usd yi görenler şimdi 3-5 usd yi zor buluyor.Bu konuyu biraz deşebilirmiyiz uzman arkadaşlarla :) Biz keywordlardamı hata yapıyoruz nede hata yapıoruz anlamış değilim :)

S

Sticks

Misafir
Bunları uzun süredir uygulayıp kullanmakta olmama rağmen paylaştığın için yine de teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5