İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kodlarım Başka Siteye Koyulmuş...

B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar Merhaba

Ben Reklamları Çektim.. Veri Yok Demesi Gerekirken .. bugün 8 Sayfa Gösterimi 2 de tıklama vardı..Bu Sonuç Reklamımın Başka yerde Kullanıldığını Gösteriyor..Reklamlarımın hangi Siteye koyulduğunu Nasıl Anlarım.. Ve ya napmam gerek.. Adsense ye Bildirsem Adsense Ne Der bu işe..

Bilgilerinize..

sibersonic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Insanlar google cache deki reklamlara da tıklıyorlar.
Problem yok bence

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Insanlar google cache deki reklamlara da tıklıyorlar.
Problem yok bence

Katılıyorum,
sanırım 6 ay önce bir domainim vardı, ondada adsense, domaini kullanmıyorum ama arada sırada gösterim vs. gösteriyor adsense. Aklıma ilk gelen sey cache ...

Sorun yok sıkma canını

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ark.ların deidği gibi sen hemen kaldırman bişi degiştirmez google botu sayfanı taramadıktan sonra cache de kalır o sayfam oradna tıklanıyordur. meraklancak bişi yok.

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfalar cache de kalıyor bayağı bir süre benim aylar önce kaldırdığım sitelerden hala tık geliyor merak etme.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha evvel böyle bi konu için adsense ekibine email atmıştım.
aldiğim cevap;
Sizin izniniz olmadan reklam kodunuzun kulanılmasına üzüldüm. Ne
yazık ki; bizde hesabı olmayan yayıncılara bir müdahelede
bulunamıyoruz.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ne yazık ki; bizde hesabı olmayan yayıncılara bir müdahelede bulunamıyoruz.

Saçmalık, o kadar web yazılımı yapan bir şirket, adsenseye "reklam gösterdiğim siteler" diye bir filtre mi ekleyemeyecek? Bence işine gelmiyor.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Saçmalık, o kadar web yazılımı yapan bir şirket, adsenseye "reklam gösterdiğim siteler" diye bir filtre mi ekleyemeyecek? Bence işine gelmiyor.

+1

çok basit olan bişi, panele sadece kodumuzun hangi domainler altında çalıştırcağımıza dair bi modül koyacaklar.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alexis'e Katılıyorum... Böylece Engellemiş Olurlar...
Google'ı Çözmeye Başladım Ama Artık... ( Bkz : Zengin Nasıl Zengin Oldu ? )

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba

Ben Reklamları Çektim.. Veri Yok Demesi Gerekirken .. bugün 8 Sayfa Gösterimi 2 de tıklama vardı..Bu Sonuç Reklamımın Başka yerde Kullanıldığını Gösteriyor..Reklamlarımın hangi Siteye koyulduğunu Nasıl Anlarım.. Ve ya napmam gerek.. Adsense ye Bildirsem Adsense Ne Der bu işe..

Bilgilerinize..

sitenin içeriğini çalan bir acemi webmaster teklamları da çalmıştır.

M

memox

Misafir
En Doğrusu Google a Mail At Durumu Anlat 1 ay sonra cevap gelir :D

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki birisi biryerden sürekli girip reklam tıklayarak tıklamayı şişirse ancak bunu seni banlatmak için yapsa başarabilirmi.
başarırsa bu şu demek mi isteyen istediğinin ayağını kaydırabilir. ?

saygılar..

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun Kolay Olduğunu Sanmıyorum .. Öyle Google Dan Adam Banlatmak Kolay Bir Şey Olmasa Gerek ..

Google Tıklamaları Sayar Ve Gereksiz Olarak Yazar .. Ve Banlamaz ..

Katreklamda Buna Benzer Bir Kural ..

4 - Yapay ve suni tıklamalar yaratarak reklam verenlerin reklam bütcesini olumsuz ve etkisiz hit ile tüketmek veya bu tarz başarılı/başarısız girişimlerde bulunulamaz.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaslar kusura bakmayin ama googleye herhangi bir durum icin mail atilmasi gereken iletisim adresi hangisi bilen varmi bir cok iletisim adresleri var karistiriyorum. bilen varsa yazabilrmi.

Sitemi çalan bir acemi webmaster reklam kodlarımıda doğal olarak çalmıştı. Ve durumu hemen google bildirdim ve gelen cevap:

Merhaba Mustafa,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Uzmanlarımız ile irtibata geçtim ve www.xxxxxx.com sayfasında reklam gösterme imkanını engelledik. Gelcekte yeniden sorun yaşarsanız, lütfen yeniden benimle irtibata geçmekten çekinmeyin, ve size en iyi şekilde yardımcı olmaktan memenuniyet duyacağım.

İşbirliğiniz için bir kez daha teşekkür ederim.

Saygılar,

Emel
Google AdSense Ekibi

Gönderdiğim mail adresi: Google AdSense <[email protected]>

NOT:mesajı 22-10-2006 da gönderdim ve 23-11-2006 cevap geldi :)

Kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5