İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kontrol Panelimden Hangi reklama kaç tık ve ne kadar vermiş ?

teknolojinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce açıldımı bulamadım arama yapmama rağmen.
Eğer varsa bu konu özürümü peşinen kabul ediniz.

Adsense Kontrol Panelimden Hangi reklama kaç tık ve ne kadar vermiş bunu görebilirmiyim , görebilirsem nasıl görebilirim ?

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hangi reklam derken kasdettiğin nedir ? Kanal oluşturarak Sitenin neresindeki reklam kaç defa görüntülenmiş kaç tık almış kaç kazandırmış görebilirsin. Ancak xx sitesinin reklamı x tıka x vermiş gibi göremezsin.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mehmet-ali nin dediği gibi bunun için kanal ouşturmalısın. ADSENSE KURULUMU sayfasında (TEK SAYFAYA bas ki kolay olsun) Altta KANALlar var - yoksa OLUŞTUR de.

Mesela x_com-468-60 x_com-200-200 (diğer siten içinde y_com-468-60 y_com-200-200) gibi kanal adları vererek o kanalların performansını ayrı ayrı gorebilirsin.

Elbette ADSENSE kodunu alırken KANALLAR kısmında sadece o kanalın EKLi(seçili) olduğuna dikkat et.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dediğin olabiliyor bunu gözümle gördüm

bunun için bu forumda üye olan bir abimiz yaptı

kendi sitesindeki tıklamaları ip-hangi reklam-saatine kadar görebiliyor

kendi özel bir kodlama yapmıştı asp.NET te

yoksa normal şartlarda görmen mümkün değil

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer yazdıklarımı okuduysan anlamışsındır

kendi gözlerimle gördüm diyorum sana, neye muhalefet yapıyorsunki?

kendim gördüm tıklama saati-ipsi- hangi reklam olduğu

hayal mi gördüm yoksa :D

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlığı açan kişi adsense kontrol panelimden demiş.Diğer türlü extra göre script yükleyerek görülebilir.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siz soruyu soran arkadaşın sorusunu tam olarak anlayamamışsınız sanırım.
Halen hiçbir kodla göremezsiniz diyorum...

Çünkü.. Diyor ki hangi reklama kaç tık ne kadar vermiş diyor..

Şimdi Ne zaman hangi ip hangi reklama tıklamış görülebilir.. Sorun yok.. Ama hangi reklamdan ne kadar kazandığını göremez hiçbir kodla... Ancak kendisi özel bir kanal oluşturup reklamlara tıklayıp hemen arkasından kontrol panelinden bakabilir hangi reklama kaç para vermiş olduğuna...

Dombalak evet.. Sen hayal görmüşsün.

K

Kayıtsız Üye

Misafir

Şimdi Ne zaman hangi ip hangi reklama tıklamış görülebilir.. Sorun yok.. Ama hangi reklamdan ne kadar kazandığını göremez hiçbir kodla... Ancak kendisi özel bir kanal oluşturup reklamlara tıklayıp hemen arkasından kontrol panelinden bakabilir hangi reklama kaç para vermiş olduğuna...

SÜPERSİN :D

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

atladığım bölüm olmuş demekki :)

hangi reklamdan ne kadar kazandığını

bunu görmek tabiki mümkün değil

bir heyecanla daldık konuya işte affedin :D

ama gördüğüm şey hayal değildi sadece burada bahsedilen şey değilmiş.........

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kanallar ekledim örneğin 3 sitem var ve 3 ünüde kanal olarak belirttim, bu 3 sitem dışında farklı bir adsense eklenmiş sitem yok. Yalnız bir tıklama varsa bu kanalların hiçbirine ait değil yani tıklama var ama eklediğim hiç bir kanala ait değil peki bu tıklama nereden gerçekleşti ?

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle birşey imkansız google bunu yapmaz çünkü örnegin forex yada bi başka değişik kelimeye tıklama aldı ve çok kazandı sonra bu kelime hemen yayılır ve herkez bununla ilgili spam siteler yapar googleda bunu istemedigi için böyle birşeye imakan yok

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kanallar ekledim örneğin 3 sitem var ve 3 ünüde kanal olarak belirttim, bu 3 sitem dışında farklı bir adsense eklenmiş sitem yok. Yalnız bir tıklama varsa bu kanalların hiçbirine ait değil yani tıklama var ama eklediğim hiç bir kanala ait değil peki bu tıklama nereden gerçekleşti ?

Kodunuzu baskasi bir sitede kullaniyor , size iyilik yapmak veya banlatmak icin.

Ama hemen telasa kapilmayin bazen google da arama yapip cache e bakip ordan reklama tiklayan da olabiliyor o da olabilir. Bazen de google'u anlamak zor diyorum bisiler olabilir.

Kodunuzun baska sitede calismamasi icin panelde bir yer var orayi kullanabilirsiniz. Izin verilen siteler diye.

Gelelim hangi reklama ne kadar veriliyor onu görmek su an imkansiz. Onu google istemiyor zaten cünkü sitelerin degerine göre farkli ücretlendirme sistemleri var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5