İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense koymak ???

G

GOmaster

Misafir
son değişen adsense kurallarında
aynı sayfada
2 farklı adsense hesabının reklamları yayınlanamaz gibi bi kural gelmişti sanırım...

yani
www.siteismi.com/teklif.html

adresinde
ahmetin adsense reklamları
ve
mehmetin reklamları
yayınlanamaz
kural dısı oluyor

ama
www.siteismi.com/teklif.html
sayfasında
ahmetin adsense reklamlari

www.siteismi.com/oneri.html
sayfasında
mehmetin reklamı yayınlansa
bi problem olur mu .?

yani aynı sitenin
farklı sayfalarında
2 ayrı adsense hesabı reklamı kuıllanılabilir mi ?

umarım acıklayabılmısımdır...

S

SaveTargetUs

Misafir
Arkadaşım dediğin hakkında bilgim yok bu sebeple birşey diyemeyeceğim. Ama yorum yapıp birşey sormak istiyorum. Bence farklı sayfalarda farklı adsense hesabı yayınlamak kahvede batak oynarken eşli oynamak gibidir. Herkez kendi ateşinde yansın arkadaşım. Niye başkasının günahını çekeyim. Şimdi senin hesabına göre bir kullanıcı benim reklamımı tıkladı bir kere kazandım bir başka sayfada başkasının reklamını tıklasın. Oda kazansın. Oda benimkini yayınlasın fazla kazanalım diye düşünüyorsun. Ama bir kullanıcı reklamı tıkladığında başka sayfada tekrardan reklama tıklamaz. Kendine bir sor ben her sayfada reklam tıklıyormuyum diye. Yada şöyle birşey söylim. Google reklamları sayfanın üstüne açılıyor. Kullanıcı tıkladı gitti. :) Başka sayfa olmaz :)

G

GOmaster

Misafir
SaveTargetUs' Alıntı:
Arkadaşım dediğin hakkında bilgim yok bu sebeple birşey diyemeyeceğim. Ama yorum yapıp birşey sormak istiyorum. Bence farklı sayfalarda farklı adsense hesabı yayınlamak kahvede batak oynarken eşli oynamak gibidir. Herkez kendi ateşinde yansın arkadaşım. Niye başkasının günahını çekeyim. Şimdi senin hesabına göre bir kullanıcı benim reklamımı tıkladı bir kere kazandım bir başka sayfada başkasının reklamını tıklasın. Oda kazansın. Oda benimkini yayınlasın fazla kazanalım diye düşünüyorsun. Ama bir kullanıcı reklamı tıkladığında başka sayfada tekrardan reklama tıklamaz. Kendine bir sor ben her sayfada reklam tıklıyormuyum diye. Yada şöyle birşey söylim. Google reklamları sayfanın üstüne açılıyor. Kullanıcı tıkladı gitti. :) Başka sayfa olmaz :)

dostum
aslında tam sormak istedigimde bu deildi
o yuzden biraz kafa karışıklıgı oldu sanırım...
tahmin ettigin gibi hesaplar peşinde deilim....

şöyle özetliyim
amacım
free hostlardada adsense reklamı kullanmaktı
ama free hostta da host hizmeti karşılıgında
kendi adsense reklamlarını döndürüor sitede....

bende kendi reklamımı döndürcem...
sonuc
google ikimizide şutluycak :)
bu konuya çare bulmaktı sadece....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5