İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense kullanmak için hangi konuda site açim?

L

Ladywolf

Misafir
Selam ben google adsensi kullanmak için bi site açmaya karar verdim, google turk kullanicilarina fazla kazanç vermiyormus ama ben fransadayim ondan bende faydanalim diyorum..
Siteyi ingilizce fransizca ispanolca türkçe yapmayi dusunuom sonra baska dillerde de olabilir, eu domainler çikmisken iyi bir domainde alabilirim ama hangi konuda açicagimi bilmiyorum. Bi tavsiyeniz varmi..?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence elindeki potansiyele uymalısın.Sonuçta google hedefli bir site olacaksa internette olmayan makalelerin olduğu bir site olmalıki sana kazandırsın.Bu sebeple elinde olan makakelerden yola çıkmalısın.Ayrıca bence içeriğin fransızca olursa çok daha fazla kazanırsın.İngilizce bilen çok.bu sebeple copy paste olayı aşırı var ama fransızcada o kadar olacağını sanmam doğrusu...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsense için site yapmayın ilgilendiğiniz hoşunuza giden konularda site yapın getirisi daha fazla olur.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+1 Pembekedi adsenseye bu kadar kendinizi bağlamayın bence. adamlar canı sıkıldıkça banlıyorlar benim şahsen 3-5 banlanmam oldu sonra geri kabul ettiler tabi giden gitti o ayrı konu.

L

Ladywolf

Misafir
tamam karar verdim turkiye hakkinda site yapacam yabanci dillerde ama domain ismi dusunuyom hepsi alinmis :((

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben antalya üzerine ingilizce bir site yaptım
hiç bir kelimesi dahi çalındı değil
şu anda en büyük sorunum hit gelmemesi sayısız reklam verdim link sitelerine ekledim sitemin kullanışlı olduğunu bildiğim halde
aslında durum şu
biz türk sitelere nasıl hit sağlayacağımızı öğrendik sadece...

yabancı site açsakta sadece açmış oluyoruz bedava hit kaynaklarını bulmakta zorlanıyoruz

bazı sitelere link değişimi için iyi dialoglar kurmakta önemli oluyor

L

Ladywolf

Misafir
selam ya fikrimi degistim baska konuda açcam biraz daha düsünim bu arada eu domainler gidiyoo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5