İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense - Monitor Download

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google AdSense kulancilari icin SysSense
yazan berkay - 12 April 2005

Tanımlama:
Milyonlarca siteye reklam içeriği sunan Google AdSense programı için son derece kullanışlı bir monitor uygulamasi hazırlandı. Artık istatistiklerinizi SysSense adındaki ufak bir program vasıtasıyla öğrenebileceksiniz.

Makale:

Milyonlarca siteye reklam içeriği sunan Google AdSense programı için son derece kullanışlı bir monitor uygulamasi hazırlandı. Artık istatistiklerinizi SysSense adındaki ufak bir program vasıtasıyla öğrenebileceksiniz. Programın yeni versiyonunda birden fazla AdSense hesabını kontrol edebiliyorsunuz.

Programın son versiyonunda, toplam reklam gösteriminizi, reklamların tıklanma sayısını, CPM reytinginizi ve kazancınızı görebiliyorsunuz. İstediğiniz paremetrenin değişimine göre sizi uyarı balonu şeklinde uyarıyor. Kazancınız değiştikçe verileri Google AdSense sitesini ziyaret etmenize gerek kalmadan öğrenebiliyorsunuz. Ücretsiz bu program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

http://www.singerscreations.com/AboutSysSense.asp

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanıcı adımızı $ifremizi çalmasın bu prog
Google mı yapmı$ bunu ?

S

Skeleton

Misafir
+1 ben de o yüzden kurdum ama ayarlarını yapmadım. programı yapan bir kişi sanırım yani bir firma değil, dikkatli olmak lazım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense istatistik sayfasındaki bilgiler neyinize yetmiyor:p hiç riske girmeyin yakında google zaten duruma el atar.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla güzelmi$ ya. Girdim ben bilgilerimi..
Türk yapsaydı kesinlikle güvenmezdim ama :D

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de girdim ama daha sonra güvenemedim değiştirdim şifreyi, programı da uninstall ettim.. Belli mi olur yaw, gerçi çek isme yazılı geliyor ama hesabı kapatma diye bişiy var ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5