İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Neden Alamıyorum?

serhat_331

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar uzun zamandır uğraşmama rağmen hala bir adsense hesabı alabilmiş değilim.

Forumlarda çeşitli yöntemlerle 1 gün içerisinde bile alınabildiği söyleniyor ama ne yaptıysam olmadı.

Eğer bilgisi olan birisi varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçer.Her başvurumda bir sebep sunmadan başvurumu iptal ediyorlar illegal herhangi bir şey yok özgün bir site.

serhat_331

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
siteyle alakalı değil galiba yaklasık 5 siteyle başvurdum hepsindede yarım saat içinde onaylanmadı mesajı geldi en son tema adsenseye uyusun dıye berbat bır tema kullandım gene olmadı

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitene bağlı bir durum adresini verirsen inceleyebilirz

Ben henüz başvurmadım ama olmaz diye pek bulaşmadım.

Hiti 2k ile 3k arası değişiyor. Bu hitle Adsenseden sanırım kazanılabilir.

Bir bakarmısınız şansım olur mu ?

Not: Tabiki başvuracağım zaman sağ taraftaki reklamları kaldıracağım.

Site imzada.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
siteyle alakalı değil galiba yaklasık 5 siteyle başvurdum hepsindede yarım saat içinde onaylanmadı mesajı geldi en son tema adsenseye uyusun dıye berbat bır tema kullandım gene olmadı

analizfutbol.blogspot.com genelde bunda açmaya calıstım hesabı pek kullanmıyorum sırf adsense ıcın actım bu hesabı ama olmadı

sitenin büyük oranda özgün olmasını ister adsense; tavsiyem blogspottan kişisel blog alın 1-2 hafta "kendiniz" yazın sabırlı olun başvurun :) Son günlerde adsense de özellik tık başına ücret konusunda da sorun var sanırım

by_kirkof

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google türkiyedeki sitelerin isveç çakısı gibi olmasını istiyor :) Adsense hesabı almak çok zor artık.Bende 3 tane özgün yazıları olan site ile başvurdum alamadım arkadasımın hesabını kullanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5