İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense neden banlar.

rzknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
özgün içerik yazacak kadar bilgim ve ingilizcem var ama şunu sormak istiyorum yazacağım içerikleri türk tabanlı bir sitedemi yada yabancı tabanlı mı olmalı ? ve nasıl ?

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yabancı bir host alman daha iyi olacaktır ama google webmaster tools dan sitenin hedef ülkesini de belirtebilirsin

rzknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alman yerine USA alsam daha iyi değilmi ve nerden bu host u nerden

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bundan yaklasık bir yıl önce hile yaparak aldım ödememi. yaklasık 60 milyara yakın ödeme aldım 2 ayda. üstelik 3 hesabın ödemesini tek bir bankaya yatırdım diger 1 hesabı arkadasımın adına. tabi sonradan riskleri bölmek icin bır kac hesap actım. son bir ay daha deniyeyim dedim 30 bin dolar yaptım 1 ayda. ödeme işleme girmesine 2 gün kala yaklasık 6 adsense hesabımdan 2 si banlandı üzülmüştüm o an telasla diger hesaplarıma girdim ve baktım onlar banlanmamıs sevinmiştim. ve ertesi günü ne göreyim diger hesaplarım banlanmış. aynı bılgısayardan girdiğim icin muhtemelen. ve daha sonraki denemelerimde hep başarısız oldum. o 2 ay geldi işte :) dahada gelmedi. yaptıgımız iiş film sitelerimizden iframe ile ingilizce sitelerden reklam cekmek onca kural ihlaline ragmen engellenmemişti şaşıyorum.

rzknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam şakamı yapıyorsun sen 60 milyar kim almışki sen alacaksın ? :eek:ha:

heqen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müsait bir zamanda internet hesabımdan görüntüleri aktarırım google irlendadan yatanları :) ben bile inanamamıştım hile 3 ay gitti 3 aydan sonra banladı ama ben alacağımı almıştım daha sonra ise başka arkadaşım denedi aldı. bir daha banlandıktan sonra daha hiç denemedim daha doğrusu adsense ile hiç çalışmadım ilerleyen günlerde deneyeceğim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5