İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense nisan ayı ödemeleri

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
4 senedir her ay büyük bir heycanla hep ödemeler başlığının açılmasını bekledim ve tüm yorumları tek tek okudum :) Bu sefer girdiğimde böyle bir başlık göremedim, bu beni biraz üzdü fakat aynı zamandada başımın üstünde bir ampul yanıverdi. Bu ayki ödemeler başlığını açan kişi neden ben olmayayım dedim kendime.

Evet arkadaşlar gelelim konuya, bu ayki ödemeler erken olacakmış gibime geliyor. Çünkü geçen ay son güne bırakmışlardı ve bu ay en geç pazartesi ödemeyi yapacaklarmış gibime geliyor.

Mister

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler son gün çarşamba olur büyük ihtimal.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bence 29unda yaparlar odemeyi salı gunu yani :)

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Zaten artık 30'u olarak ayarlıyorum herşeyi. Eskiden güzeldi 24-25'inde gelirdi.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sanırım googledan eskisi kadar umudumuz kalmadı çok az kazanıyoruz :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine 30unda gelicektir. belkide 1 inde. cumaya denk gelir oda 4ünde alırız.. google her ay gecikme rekorunu kırıyor..

tRn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kazançlar dibe vurdu vallahi..Sonumuz ne olacak bilmiyorum.Ringo dingocular batırdılar interneti.

Ödemelere gelincede 28-29'unda İşleme alınır tahminim.30'u gibi de ödeme hesapta deriz inşAllah :)

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kazancları dibe dişdi filan dıyorsunuz dibe dusmenden ne kazanıyordunuz sımdı ne kazanıyorsunuz yani ucurum buyukmu .. abartısız rakamlarla ama lütfen :)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sene önce aynı hitle günde 200 usd kazanmak mümkünken şimdi bu rakam 100 doları bulursa havada parende atıyoruz. Ki zaten bugün de postaladılar beni :) Bakalım ödemem gelecek mi? (Sanırım gelir, zira 15'inden sonraki banlarda genelde ödeme yapıyorlar)

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Apr 24 Payment in progress

bu ay erken odemeye basladilar sanirim.

sermerane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlar aynı,tıklamalar aynı,hit aynı ama birşey farklı bilin bakalım nedir :)
Yarı yarıya düşüş var, bu paranın yarısı nereye gidiyor çok merak etmeye başladım.

Bard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım sorun reklam yayınlayan sitelerin mantar gibi artması ve ringofon türevi kalitesiz reklamların sitelerimizde başka reklamlara yer bırakmaması olabilir. Suçu her zaman google'a atmamak lazım.

gokozlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sene önce aynı hitle günde 200 usd kazanmak mümkünken şimdi bu rakam 100 doları bulursa havada parende atıyoruz. Ki zaten bugün de postaladılar beni :) Bakalım ödemem gelecek mi? (Sanırım gelir, zira 15'inden sonraki banlarda genelde ödeme yapıyorlar)
ban sebebı nedır dostum ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
mehmet şimdi sende ödeme işlemde mi ? Bende ses seda yokta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5