İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense niye bu kadar zor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

galatasaraylilar

Misafir
isme süleyman coskun yazdım ben. gerçek isim süleyman coşkun ama ingilizce yazılışta suleyman coskun olması lazımdı. çeki bozdururlarmı o şekilde. ayrıca çeki bozdurmakta bi ölüm. zaten parada kesiolarmış ondan. ohoho yandık valla.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda basit bir arama ile bu yaşadığın soruna çözüm bulabileceğini, kafandaki soru işaretlerini giderebileceğini de biliyor muydun?

G

galatasaraylilar

Misafir
DoLLy' Alıntı:
Forumda basit bir arama ile bu yaşadığın soruna çözüm bulabileceğini, kafandaki soru işaretlerini giderebileceğini de biliyor muydun?

hadi ya ölemiydi

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galatasaraylilar' Alıntı:
hadi ya ölemiydi

bu şekilde konuşma,daha seviyeli olalım. sana bir öneride bulunmuş ayrıca çokda haklı.Artık biraz araştırmacı yönünüzü çıkarın ortaya size çok faydası olacaktır :) demek istediğim biraz araştırın http://forum.iyinet.com/search.php 'yi devamlı kullanın yararı olacaktır konu açmadan önce biraz araştırın böylece forumda kirlilikte önlenmiş olur.

Saygılar

G

galatasaraylilar

Misafir
herşey çok karışık. bütün bilgiler bi arada yok. search tan aramadım ama sabit konulara baktım. hiç baştan sona bi anlatım yok. özür dilerim ama search tan arayıpta 1 saat konulara tek tek bakarak kaybedecek zamanım yok

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
herşey çok karışık. bütün bilgiler bi arada yok. search tan aramadım ama sabit konulara baktım. hiç baştan sona bi anlatım yok. özür dilerim ama search tan arayıpta 1 saat konulara tek tek bakarak kaybedecek zamanım yok
bu cevabına şöyle bir cevap gelirse ; sana anlatmak için 1 saat yazıp zaman kaybetcek kadar zamanım yok..

ne yapacaksın ?

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

senin bu dediğin lafa hazıra konmak deniyor heralde.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten google kendisi anlatmis herseyi, burdaki arkadaşlar da zaten google dan okuyup (yani zaman ayırıp) buraya birseyler yaziyorlar, kimseye vahiy filan inmiyor bunlar yani, oyle sananlar varsa vahiy gelmesini beklesinler okumak yerine

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin zamanın yoksa buradakilerin sana ayıracak zamanı hiç yok (- rep)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5