İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Niye Kabul Etmiyor?

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba bu benim 3. başvurum adsense bir türlü sitemi kabul etmedi sizce sebebi ne olabilir soldaki gittigidiyor reklamlarımı içeriğimi kötü nedir anlayamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirim...

ylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık google saçma sapan sitelere adsense almıyor. Gerçekten sağlam bi sistem yapman lazım. Eskiden blogger da açılan tüm üyelikleri neredeyse kabul ediyordu ama artık o günler geçti =)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben burda bişeyi anlamadım abuk subuk site derken neyi kastetmek istedin acaba?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cok lazimsa adsense ben hesabimi vereyim sana , zaten kullanmiyorum

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin reddedildiğine dair bir mesaj geldi mi yoksa hiçbir yanıt gelmedi mi?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede yazı falan olayı yok ya ondandır. bence gayet hoş bi site olmuş... makaleydi yazıydı öyle şeyler olmadığı için kabul etmemişlerdir bence...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gotcha teşekkür ederim dediğin gibi yapacağım ayrıca yorum içinde saol .

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismozalp' Alıntı:
gotcha teşekkür ederim dediğin gibi yapacağım ayrıca yorum içinde saol .

rica ederim... yabancı ne iğrenç sitelerde google reklamları var görsen hayata küsersin... okuyan olursa die bu arada yazıyım buraya, hsbc gibi yurtdışı kaynaklı bankalarda yurtdışı hesap açıp adsenseden parayı eft ile alma gibi şansınız da bulunmakta ama bankalar daha önce çalışmış olmamız lazım gibi şeyler söylüyolar. tanıdık bulursanız veya ılımlı bi müsteri temsilcisi rastlarsa yurtdışında hesap açıp çek olayından kurtulma şansınız da bulunmakta.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar birde bir kişinin üzerinden yapiyorsanız referanslı yapiyorsanız ondan sık dokuyodurlar.Birde normal adsense sayfasından deneyin derim.Benim fikrim bu..

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
evet siteye biraz içerik ekle kabul ederler sade ve hoş olmuş site aslında tbrkler.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismozalp' Alıntı:
general teşekkür ederim saol.

hala mı kabul etmediler ya? alla alla ne iş bu? sana bi önerim var sadece üyelik için düşün bunu, bi blog aç ve açtığın bloğa tomshardwareden bilgiler koy yararlı 10-15 tane sonra başvur yeniden. babanın adına falan başvur çünkü googleda bi başvuru log sistemi vardır kesin. ama bu yöntemle şu anki siteni banlatabilirsin ona göre. reklam kodlarını o siteye koyarsan zamanında onay vermedikleri site olursa ban yiyebilirsin ne yazık ki.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dediğini yaptım gotcha artık ne olursa olsun bi denicem şansımı :)

I

iyiyiz

Misafir
Ben basvurulari 1 ay oldu ancak hala iyi yada kötü haber gelmedi banada bekliyorum ya iyi yada kötü mail gelsin bari birisi.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismozalp' Alıntı:
dediğini yaptım gotcha artık ne olursa olsun bi denicem şansımı :)

blogspottan 2 kere yaptım o işi 4 gün sürdü en uzun başvurum. inşallah senide çabucak kabul ederler. çünkü gerçekten güzel bi site yapmışsın, ben çok beğendim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5