İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Ödeme Günü Geldi ve Hala 80 $ lardamı kaldınız?.Buyrun İçeri Girin....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
yerlide olsa yabancıda olsa haksız kazanç haksız kazançtır.

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin verdiğiniz , saçma cevaplara karşılık verip,ekibimizin hizmetini küçültemem.
Google yayıncıları düşünmüyor , biz düşünüyoruz.Reklamlara ben tıklamıyacağım zaten.
250 kişilik bir ekip olarak tıklayacağız.Herkez 1 tık yapacak , yani tıklamalar tamamen legal olacak sitede gezineceğiz.İleri ki günlerde daha ayrıntılı bir şekilde anlatacağım.

O haksız kazanç diyenler ,
1 kişinin kendi rızası karşılığında reklama tıklıyor.Bunun neresi haksız kazanç.Bu hizmeti herkeze verebilmek için bu projemizi sunduk.O haksız kazanç diyenler hayatlarında hiç başkasının reklamına tıklamamışlar mı ? o zaman sizde haksız kazanç yaptınız.

Bu mesajdan sonra , dimağı kucuk olanlar su mesajı yazmasınlar ,eksik dimağını belli etmesin.

''-aaa cevap vermiyeceğim dedi altına cevap vermiş.''
Dip Not : Bu açıklamayı dimağı eksik olanlar için yazılmıştır.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sizin verdiğiniz , saçma cevaplara karşılık verip,ekibimizin hizmetini küçültemem.
Google yayıncıları düşünmüyor , biz düşünüyoruz.Reklamlara ben tıklamıyacağım zaten.
250 kişilik bir ekip olarak tıklayacağız.Herkez 1 tık yapacak , yani tıklamalar tamamen legal olacak sitede gezineceğiz.İleri ki günlerde daha ayrıntılı bir şekilde anlatacağım.

O haksız kazanç diyenler ,
1 kişinin kendi rızası karşılığında reklama tıklıyor.Bunun neresi haksız kazanç.Bu hizmeti herkeze verebilmek için bu projemizi sunduk.O haksız kazanç diyenler hayatlarında hiç başkasının reklamına tıklamamışlar mı ? o zaman sizde haksız kazanç yaptınız.

Bu mesajdan sonra , dimağı kucuk olanlar su mesajı yazmasınlar ,eksik dimağını belli etmesin.

''-aaa cevap vermiyeceğim dedi altına cevap vermiş.''
Dip Not : Bu açıklamayı dimağı eksik olanlar için yazılmıştır.

Arkadaşım. evet bizde ilgimizi çekmeyen reklamlara tıklıyorsak haksız kazanç yapıyoruz çok dogru dedin.

reklam veren sitesine üye çekmek için veya satış yapmak için tık başına para ödüyor. biz kazanmak için buna tıkladıgımızda bu haksız kazanç değilde nedir!

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88

dimağı eksik olan varsa o da sizlersiniz. 250 kişi+Gökhan bu kadar basit tamam mı? Dimağı gıt insanlar....

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

dimağı eksik olan varsa o da sizlersiniz. 250 kişi+Gökhan bu kadar basit tamam mı? Dimağı gıt insanlar....

Cevap verecek bir şey bulamadın , git önce konuşmayı öğren.
Senle laf dalaşına girip , senin seviyene inmeyeceğim.Benim konum seni ilgilendirmez ikile CTRL W hadeeee

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Simdi uykulu gozlerle bile yazdigin ilk metinde en az 5 tane anlatim bozuklugu farkediliyor. Boyle sacma post sayisi arttikca buranin da tadi tuzu kalmiyor. Gulmek icin iyi ama. Komik duruma dusmemek icin cocuklarin daha yogun oldugu forumlari tercih edebilirsin. Orada belki inanirlar yazdiklarina. 250 kisilik ekipmis, hile yokmus, ayda 1000 adwords veriyormussun filan. Bu kafaya dogal yollardan mi ulasiyorsunuz bir tur madde kullaniyor musunuz merak ettigim o benim

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simdi uykulu gozlerle bile yazdigin ilk metinde en az 5 tane anlatim bozuklugu farkediliyor. Boyle sacma post sayisi arttikca buranin da tadi tuzu kalmiyor. Gulmek icin iyi ama. Komik duruma dusmemek icin cocuklarin daha yogun oldugu forumlari tercih edebilirsin. Orada belki inanirlar yazdiklarina. 250 kisilik ekipmis, hile yokmus, ayda 1000 adwords veriyormussun filan. Bu kafaya dogal yollardan mi ulasiyorsunuz bir tur madde kullaniyor musunuz merak ettigim o benim

Benim sana inandırmam gerekmiyor.Konu ile ilgili yazı yazmamışınız.
Bura post kasma yeri değil , ikile de yolunu görelim başka kapıya.
Çocukların kullandığı forumu kullanacak bırı var ıse o da sensın , orada mı öğretiyorlar size post kasmayı nedir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Giris tarihi ve post sayisina bakarsan kimin post kastigini gorursun, yasini acikca belli eden de sensin, embesillerle ugrasamam, hadi kolay gelsin

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
250 kişilik ekibinize dantel-örgü ördürün, pazarda yaptıklarınızı satın hem daha inandırıcı olur hem daha çok kazanırsınız. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5