İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense ödeme yapmıyor mu?

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kasım 2006 ve aralık 2006 ödemelerim onaylandığı halde bugün ayın 8i olmasına rağmen hala eft hesabıma ücret ulaşmadı. Bu durum doğal mıdır?

M

millionkurt

Misafir
Pin geldimi? eft hesabını onayladınmı?

ekleme: Google dolandırıcı değil :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kasım 2006 ve aralık 2006 ödemelerim onaylandığı halde bugün ayın 8i olmasına rağmen hala eft hesabıma ücret ulaşmadı. Bu durum doğal mıdır?

arkadaşım once odeme gecmişi sayfanı kontrol et daha sonra sana yollanan test odemesini paneline gir (girmediysen Eğer) pin kodun gelmiş ise kontrol et onuda gir (geldiyse ve girmediysen) buraya adsense odeme yapıyormu diye Konu acman cidden komik olmuş :)

U

Unigenclik.org

Misafir
evet yapmıyo, şimdi bu yeni moda. banlamıyor fakat ödemede alamıyorsun. yeni sömürgeci taktiği ...

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın arkadaşlar pin ve hesap onaylama gibi işlemleri tabiki yaptım. onun için burada bu konuyu açıyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yukarda ayrı ayrı yazdı odeme alamamalarının sebeblerini ploop arkadaşım bir ayrıntıyı daha hatırlattı tum bilgilerinizin doğru olup olmadığına bakarak konu acarsanız daha iyi olur

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yapmıyo, şimdi bu yeni moda. banlamıyor fakat ödemede alamıyorsun. yeni sömürgeci taktiği ...

google niye sömürsün ki.
Sen kazanıyorsun googleda senden dolayı kazanıyor.
Sen google un müşterisisin, ziyaretçilerde senin müşterin.
Bir yerde hata yapılmıştır kanaatindeyim.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

çok komik bir yorum olmuş istisnalar kaideyi bozmaz şimdiye kadar google dolandırdı benim paramı yedi diyen duydunuzmu ? ödemenizi alamıyorsanız bir yerde bir hata vardır ve buda sizden kaynaklanıyordur %100 googlenin milyonlarca ödemeyi gününde yapıp senin ödemeni atlayacağı unutacağı mümkünmüdür.

Pin kontrol edin (girilmemişse)
EFT doğrulayın ( doğrulanmamışsa)
Vergi Bilgilerinizi Gönderin (Gönderilmemişse)
Ödeme Bekletme Gibi Bir Durum Olup Olmadığını Kontrol Edin !!!!
ve tüm bunları kontrol edip sonuç alamassanız google'a mail atın

iyi çalışmalar

colakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt bende alamadı 27 aralıkda ödeme yapıldı diyor ama ödeme hesapda diyo msj yazdım 10 içinde hesap da olur demişlerdi hala yok

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi yerde bi yanlışlık oılmalı google hep yapar ödemelerini hatta benım kaybolan 1 çekim vardi aylar sonra bildirdim çekimin kaybolduğunu onu bile hesabıma geri aktardılar bi sonraki ödemeyle birlikte aldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5