İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense ödemelerinde sorun

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar bankaya verdiğim cek 35 gun oldu akbank odeme yapılmadı sizce ne yapmam lazım diğer cekide verdim 1 hafta oldu normalde akbank cekleri 21 gunde bozuyordu acaba sorun nedir görüslerinizi belirtirseniz sevinirim.

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinmi be kardes 100 dolar gelcek zaten ceki bekliyos bide bankada bekliyos daraldım ya

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Telefon aç kambiyo servisi ile görüş veya şube müdürü ile, durumu anlat alırsın haftaiçi

B

bazobehram

Misafir
arakdaşım sen baştan yanlış yapmışsın.. çeki citibank yollasaydın eğer 3 gün içinde hesabındaydı ... Kokmayacaksın yatmaz diye. .niye dersen.. kargoyla yoolladığında alan adam mesuliyeti üzerine almış oluyor.. çünkü kargoya aldına dahi imza atıyor.. yarın birgün sen ben çek yoolladım citibanka üzerine yattılar çekin dediğin zaman onlar zararlı çıkarlar...

Harbiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kargo ile alakası ne kardes ben ceki kargodan coktan aldım bankaya verdim elimde dekontum var verdigime dair adamlar 21 gunde bozuyordu ceki 35 gun oldu bozulmadı bende bankaya gittim dış işlemleri arattım persembeye kadar bekleyin dedi

ben bi senedir akbankla calısıyordum zaten son bi daha vermicem eft olayını yapcam

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ßence Cok Yanlis YapiorSun Git Bir YapiKredi Bankasina Ver Cekini En fazla 2 Gun Sonra Paran Elinde Yanlis Bankayla irtibat Kurmussun En gec 3 gun suruyo Daha aynı gun verdikleri bile Oldu Bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5