İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Ödemem gelmiyor

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Arkadaşlar google adsensede yaklaşık 420$ para birikti banka doğrulanması yapıldı, 2. ay bitti hala para yollanmadı. Neden gelmiyor para hesaba nerde hatam var anlamadım.
Banka ve şube ayarlarında 2 defa hata yapmıştım, 3 ncü denemem başarılı oldu ve ufak bir mebla hesaba yattı hesabı doğruladım 3. denemem onaylandı.
Fakat hala hesaba para geçmedi, sorun ne olabilir acaba.

Google Resmi
Google1 Resmi
Google Ödeme Geçmişi

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
en son gerçek doğrulamayı ne zaman yapmıştınız... Büyük ihtimal önümüzdeki ayın ödemesiyle ödemenizi alabilirsiniz yani kasım 23-28 arası...

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme geçmişi resmini koysaydın daha net bi cvp verirdik..

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka doğrulamasını 1,5 ay önce yapmıştım.

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kebikec arkadaşım ödeme geçmişinide ekledim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vergi bilgilerini girmemissin %99.9.. oranı arttırıyorum her gecen dakika..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%0.1 ihtimalle de ödemelerini bekletiyorsun. ama bu seçeneğe bakmıssındır nasıl olsa diye yazmadım..

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ploop arkadaşım,
Vergi bilgilerini nasıl girmem gerekiyor, yardımcı olursan sevinirim. Neyi seçmem gerekli birsürü seçenek var ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben vergi bilgilerini gireli 2 sene oluyor aklımda yok açıkçası. fakat ekran görüntüsü yollarsan yardımcı olabilirim tabi ki. bahsi kazandım herhalde :p

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi bilgileri için forumda yaptığım araştırmada söylenenleri yaptım ve onaylandı. Şimdi ödeme hangi aya kaldı böylece, sorun vergi bilgileri ise ?

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal kullanıcıların vergi bilgilerini girmesi gerekmiyor diye biliyorum ben tabi şirketseniz o başka.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ödemeniz diğer ay sonuna sarkar.

vergi bilgilerine isim giriliyordu hatırladığım kadarıyla.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
onumuzdeki ay alırsın paranı tabi herşey tamamsa şimdi adım adım anlatmak istiyorum neyin ne olcağını bilmeyen herkes yararlansın diye hesabınıza girdiğiniz zaman hesabım lingine tıklayın Ödemenin Bekletilmesi bu secenekte Lütfen ödemelerimi aylık gönderin i sececeksininiz buna dikkat edin ve onumuzdeki odemede ayın 23-28 gibi odemenizi tanımlamış olduğunuz banka hesabına odemeniz yatırılacaktır inşallah yardımcı olabilmişimdir

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabım>Hesap düzeni bölümünden ödeme şeklini seçmelisin.
Hesabım>Vergi bilgileri bölümüne daha önce girmediysen vergi bilgilerini girmelisin.(Türkiye için ABD vatandaşı değilim gibi birşey var onu seçmen yeterli.)
Adresine pin gelmiş ve pin'i doğrulamış olmalısın.
Ödemeyi bekletmemelisin.
Sanırım bunlardan biri sende tam değil,ödeme şekli seçilmemiş sanırım resimde öyle görünüyor.
Kolaygelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5