İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ödemesi banka hesabımla ilgili yardım

bababatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam google adsensede biriken paramı almak için bugün kendime oyakbanktan banka hesabı açtırdım yurdışından para yatıcak dedim bana iban numarası verdiler bu numarayı geçeceksin verdikleri iban baştaki tr ile birlikte 26 haneli ama adsense hesabım 16 haneden fazla rakamı kabul etmiyor resme bakın böyle bir numara ben şimdi bu 26 hanenin hangilerini geçecem google hesabıma tam olarak anlamadım?

googleden hesab onayı için gönderilen miktarı netten online görünür deilmi teşekkürler.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
http://www.oyakbank.com.tr/sizinicin-duyurular-20080324.asp#4

IBAN2.jpg

bababatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O resmi oradan aldım oke tamam ama ben yanlış yapmaktan tereddüt ediyorum biri tam şunu yazacaksın desin. sondan 5i veya baştan 10 haneyi yazacaksın desin. saolun yinede

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google Adsense hesabındaki banka hesabı ekleme bölümüne IBAN numarasını yazmayacaksın
Banka hesap numarasını yazacaksın
oda banka hesap cüzdanında yazar yada çözebilen varsa IBAN numarandan çözsün

bababatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kesin birşey bilen yokmu ya nasıl bir webmaster forumu burası hadi biz anlamıyoruz kimsemi anlamıyor. Kimsenin google hesabı yokmu sizi şimdi diorsunuzki oraya 7 haneli olan banka hesabını gireceksin ok sonrada çözebilen varsa ıban numarasından çözsün deyip insan kafasında soru işaret brakıyorsunuz.
Benim bildiğim yurtdışından para yatması için iban kullanılıyor normal trdeki hesab noya nasıl gelecek anlamadım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Adsensede hesap ödeme kısmına girdikten sonra bankanı seçiyorsun sonra hesabın bulunduğu şübeyi seçiyorsunuz sonra da hesap numaranızı (IBAN değil) yazıyorsunuz.

Bu hesap numaranızı (IBAN değil) da bankayı arayarak sorunuz veya internet bankacılığını kullanıyorsanız büyük ihtimalle orada da vardır. Oradan da öğrenebilirsiniz...

Dikkatli okursanız Breeze zaten bunu demiş...

Aynı zamanda o ödeme sayfasında google diyor ki

Uluslararası Banka Hesap Numarası (International Bank Account Number - IBAN) bilgileri girmeyin. Lütfen yerel banka hesap numaranızı girin.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ya kesin birşey bilen yokmu ya nasıl bir webmaster forumu burası hadi biz anlamıyoruz kimsemi anlamıyor. Kimsenin google hesabı yokmu sizi şimdi diorsunuzki oraya 7 haneli olan banka hesabını gireceksin ok sonrada çözebilen varsa ıban numarasından çözsün deyip insan kafasında soru işaret brakıyorsunuz.
Benim bildiğim yurtdışından para yatması için iban kullanılıyor normal trdeki hesab noya nasıl gelecek anlamadım.

Ne diyorsun kardeşim sen ya
Yukarıda yazdık , IBAN değil Banka hesap numaranı yazacaksın
Banka Kodu + Hesap Numarası
Önceki mesajımı 6-7 defa okumanı tavsiye ediyorum

"çözebilen varsa IBAN numarandan çözsün" bunu dememin nedenide IBAN numarasının içinde banka hesap numaranında bulunması , Hesap cüzdanındaki banka hesap numaranı okumayı bilmiyorsan IBAN numarasını yazarsın buraya Hesap numaranı çıkartırız

bababatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tmam ben 7 haneli hesab no giriyorum kesin cvp bekliyordum teşekür ederim

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İBAN İstemiyorki google.Normal banka hesabını gireceksin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi