İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Ödemesi

netalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb,
Benim adsense hesabım 150 dolara erişti. Bana küçük miktarda para gönderilecek dendi. Acaba ne zaman gönderilir? Bir de hesap no babamın benim değil.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Mrb,
Benim adsense hesabım 150 dolara erişti. Bana küçük miktarda para gönderilecek dendi. Acaba ne zaman gönderilir? Bir de hesap no babamın benim değil.

banka bilgilerinizi girmediyseniz o küçük para hiç bir zaman gelmez. Ödeme kısmında banka bilgilerinizi girmelisiniz. Banka bilgilerinizi girdikten sonra banka hesabınıza kısa bir süre içerisinde küçük bir meblağ yatar bu meblağ ne kadar ise bunu adsense panelinize girersiniz ve banka doğrulama işlemi gerçekleşmiş olur. Banka bilgilerini girmediyseniz küçük para gelecek diye boşuna beklemeyiniz.

netalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk.cevabın için banka bilgileri gönderdim. meblağ ın ne zmn gelecegını soruyorum sadece ayın 10 unda bilgileri gönderdim

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense artık banka hesap adı ve adsense hesap adının aynı olmasını istiyor.Aynı olmadığı taktirde ödemeyi alamazsın.İkisinin birbirinden farklı olup ödeme alma eskide kaldı artık adsense kabul etmiyor.

Yakında "GÖNDERİ BAŞARISIZ" diye hesabının yanında uyarı yazısı görüceksiniz.

Ben standart çek ile ödemeyi seçtim.Gelecek ay gönderilecek para sanırım..

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paranın ne zaman gönderelecgi tam bir muamma oldu artık. Önceleri 100$ limitini aşınca bir sonraki ay veriyorlardı ancak şimdilerde 2 ayda bir para alabiliyorum.

netalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense artık banka hesap adı ve adsense hesap adının aynı olmasını istiyor.Aynı olmadığı taktirde ödemeyi alamazsın.İkisinin birbirinden farklı olup ödeme alma eskide kaldı artık adsense kabul etmiyor.

Yakında "GÖNDERİ BAŞARISIZ" diye hesabının yanında uyarı yazısı görüceksiniz.

Ben standart çek ile ödemeyi seçtim.Gelecek ay gönderilecek para sanırım..

kardes ndn basarısız olsun ki? banka ile ads. hesabının adları aynı..
lütfen bilgisi olan birisi varsa söyliyebilir mi ne zmn az olan para gecelek?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
banka hesabı adı ile Google Adsense Alıcı adı aynı ise, ( hesap sahibi ) banka bilgilerinizi girmenizi takip eden 1-2 hafta içinde test ödemesi alırsınız.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana test ödemesi 25 gün sonra geldi. nerdeyse yeniden başvuracaktım ama sonunda vardı kuruşlarım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi