İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Onay Bekleyen?

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkdaşlar web sayfam için haziranın 4 ünde başvuru yaptım ama bugün ayın 30'u hatta temmuza girmek üzereyiz dakikalar kaldı ama henüz onaylandı yada onaylanmadı şeklinde bir cevap gelmedi halen bekliyorum.

Merak ettim acaba yakın bir tarihte başvuru yapıpta onay alan varmı?

Kolay gelsin hepinize saygılar...

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende aynı tarihlerde bi hesap açtırmak için başvurmuştum bekliyorum öyle :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ben değil fakat kardeşim kadar yakın bir arkadaşım yaklaşık olarak 3 hafta önce başvuruda bulundu ve halen yanıt alamadı ortalama 20 gün de max. bir yanıt alınması gerekli diye biliyorum... Belkide reklam verenlerin azlığı nedeniyle düşmüş olan reklam pasta payını iyice düşürmemek için askıda bekletiyorlar yorumunu getirebiliyorum ancak..

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladığım kadarıyla uzun bir süre daha bekleyeceğiz onay vemesini :(

sağolun...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail attım 2haftadır bekliyorum.Daha iki satır mail yazmadılar.onay bekleyenler valla bende çok bekledim.1,5ayda onay gelmişti.arkadaşım 1 aydır bekliyor.google türkiye ne oldu acaba

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pcqopat.Com' Alıntı:
mail attım 2haftadır bekliyorum.Daha iki satır mail yazmadılar.onay bekleyenler valla bende çok bekledim.1,5ayda onay gelmişti. 1 aydır bekliyor.google türkiye ne oldu acaba

geçen gün bi kariyer sitesinde google türkiyede çalışacak eleman alıcağını okumuştum belki onla alakası vardır :)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 22 mayısta başvurmuştum cevap 27 haziranda geldi. ayrıca bi arkadaşım 15 mayısta başvurmuş onada 27 haziranda geldi cevap. bu sonuçta beni artık belli sürelerde herkese birden aynı anda onay gönderiyolar gibi bi düşünceye itti. başvurular TR şubesinden değildi.

A

Amanha

Misafir
bende başvurdum haziranın başlarnda banada gelmedi ve siteye birşey eklemıyorum bilerek sırf onu beklıyorum

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim 1,5 aydır bekleyen arkadaşım var hala da bekliyor.
Valla bizim türkler böyle hile yaptığı için olabilir ama kesin diyemeyiz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5