İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense onaylandı

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehehehe ben o sondaki 187$ bile alamadım ya :)
bereketi bol olsun.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ploop' Alıntı:
permission'ın kazancı 3187$ yanlış hatırlamıyorsam.

ah be kardeşim keşke öle olsaydı valla suan öyle bir paray ihtiyacım varkii keşke gercek olsa olamsını cok isterdim cok para degil bizimki işte sitelerin hosting paraları cıktı bu ayalr kaznaçlar düştü..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizimkide 22 sinde ödeme işlemde yazdı. bugün benimde ödeme yazdı. google her ay 1 gün geriden işlem yapıyor.. artık yarın veya cuma çek elimizde olur heralde... express...

C

CicekCicek.Com

Misafir
oh be sonunda onaylanmis 1 çekim :

Ödeme Türü: Güvenli Çek
Ödeme Tarihi: 26.Tem.2005
Ödeme Numarası: 014538577
Ödeme Miktarı: USD $207,32

bugun ballıyım şimdi de netten biri aradı 2siteme de reklam verecek bide sabah bi sapık aradı o ayrı :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
ah be kardeşim keşke öle olsaydı valla suan öyle bir paray ihtiyacım varkii keşke gercek olsa olamsını cok isterdim cok para degil bizimki işte sitelerin hosting paraları cıktı bu ayalr kaznaçlar düştü..
şaka yaptım yav allah daha çok versin inşallah ihtiyacını karşılarsın

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ploop' Alıntı:
şaka yaptım yav allah daha çok versin inşallah ihtiyacını karşılarsın

keşke o dedin kadar kazansam valla o parayı bizim görmemiz için baya sene geçmesi alzım bir ayda 3000$ vay bee bu paranın 4 katını kazan var ama malum nasıl kazanıldıgı neyse.. umarım herkesin onaylanmıştır parasını alır ihtiyacı için kullanır umarı..

C

CicekCicek.Com

Misafir
inşallah tatile çıkcam vala c.tesi tatil parasını evden alcam gelince çeki verim evdekilere :) bide bu c.tesi işten aylığımı alırsam ohh keyfime yok dicek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5