İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ortaklık

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi diyelim benim bir upload sitem var!Büyük bir forumla anlaştım.Forum bana upload için kullanıcılarını göndericek uploadlar siteme yapılacak bende onun sitesinden gelenlere ayrı bir kanal oluşturup ordan kazancımın belli bir bölümünü o siteye ödeyeceğim acaba bu ortaklık adsense kurallarına uygun olur mu?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli Olan Google Tarafında Bir Mahsuru Olmaması Ama Bence de Bişey Olmaz..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
google tarafından bir sorun olcağını sanmıyorum ama bildirmessiniz olur biter hesap işinide gendi aranızda hallederseniz olur biter

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anladığım kadarıyla oradan gelen tıklamaları ölçüp o kazancın bir miktarınımı onlara vereceksiniz? bunu nasıl tespit edeceksiniz ki?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kanal yaratarak bu sistemi uygulayın.Google ye bildirmeniz gereksiz zaten.Bildirsenizde size yapmayın diyecektir.Aynı sitede iki farklı kodda koyamıyacağınız için tek yol; kanal oluşturmak ve verileri oradan görmek.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o site için ayrı bölüm açılabilir ya da o siteden gelen ziyaretçilere o site için açtığım kanaldan reklamları gösteririm...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öyle bişi yapmanıza gerek yok.Deneme sürecine girin iplerden veya tıktan tespit edemezsiniz.Kazançlarınız denem sürecinde artarsa, kazancınıza göre fiat anlaşırsınız

C

chish

Misafir
google a sölemenize gerek yok nasılki bir adsense hesabı ve bi kaç sitesi olan ne yapıyorsa sizde öle yapıcaksınız sitenin kimin olduğu önemli değil
arkadaşının sitesi için bi kanal oluşturursunuz o kanalda sadece onun kazançları görünür hangi oranda paylaşıcağınız size kalmış :)

M

MasterTR

Misafir
google vbulletin forumlarda adsense kodlarini yayinlatarak gelir payla$imi yapilmasina zaten izin veriyor. zamanin forumtr kullanicilari bunu yapip site uzerinden kazanc saglami$lardi. kesinlikle bi mahsuru yok

M

millionkurt

Misafir
Hiçbir büyük forumla bu şekilde anlaşamassınız.. Çünkü öyle bir potansiyel yaratsalar kendileri yaparlar, çok zor değil :)

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiçbi şekilde sorun yaratacağını düşünmüyorum... digitalpoint forumlarında benzeri bi sistem yıllardır kullanılıo... ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5