İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Pahalı - Ucuz Reklamlar

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
27 Şubat 2005 Pazar 61.123 277 0,6% USD 0,77 USD 29,44

en çok bu kadar kazanmıştım.. Diğer günler 10 ile 20 $ arası. Tatil siteleri hosting siteleri vs. cıkıyor yanlız son zamanlarda green kartlar sardı beni..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce yle türkçe arasında çok fark var. benim bu gösterim ve tıklama oranları ingilizce sitede olsa 1 günde milyarları kazanırdım heralde. bu arada batuhan 12 tıka 32$ aldığın site adresi nedir? bir bakayım.

M

mfk_1868

Misafir
ilk gun 1 tıka 2.5 dolar aldım sonraki gun 12 tıka 9.6 dolar aldım sonradan dustu ama simdide ortala tık bası 20-30 cent dusuyo bu da iyi rakam benim için. gunde ortalama 30-40 tık alıorum bu arada site ingilizce

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
intoko.com.tr ve green kartlar cok az veriyor bence. Hosting siteleri vs. iyi veriyor.

S

seckal

Misafir
pırlanta reklamı çıkıo arada.. o nasıl veriyor acaba?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce baktım bu ne arkadaşlar ya
3.400 gösterim 18 tık 0.79 $ bu kadarda düşük tık fiyatı olurmu ya...

B

batuhan

Misafir
lovemove kusura bakma şu anda sitenin ismini veremem.

Bu arada Yoktur arkadaşın forumda yazdıkları için çok teşekkürler onun yazdığı çoğu şeyden bayağı yararlandım.

Google dan günde 20$ veya 30$ gibi paralar rahatlıkla kazanılabiliyor.Fakat ilk kural ingilizce site ve içerikte bulunan kelimeleri doğru seçtiğinizde site içine 5 tane 5 lik reklamda koysanız hepsi çıkıyor.

S

seckal

Misafir
batuhan' Alıntı:
lovemove kusura bakma şu anda sitenin ismini veremem.

Bu arada Yoktur arkadaşın forumda yazdıkları için çok teşekkürler onun yazdığı çoğu şeyden bayağı yararlandım.

Google dan günde 20$ veya 30$ gibi paralar rahatlıkla kazanılabiliyor.Fakat ilk kural ingilizce site ve içerikte bulunan kelimeleri doğru seçtiğinizde site içine 5 tane 5 lik reklamda koysanız hepsi çıkıyor.

bunun farkına vardım ve kolları sıvadım...
ben de lovemove gibi dertliyim. tık başına 0.04 lerden bahsediyor bu google..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iso 9001 reklamları çıkmaya başladı bu reklamlar çok düşük kazandırıyor. site içeriğiyle lakası yok şu sıralar google de bi değişmeler var ama hayırlısı...

M

muzikportal

Misafir
Sitede güncelleme ve değişiklik yaptığım için gece 12 de index attım google ve sedo reklamlarını koydum sadece ana sayfaya. çıkan reklamlar ve kazanılan parayı belirtiyorum. Şu anda saat 15:40

30 Mart 2005 Çarşamba Gösterim : 2.187 Click : 55 Tıklamayla-geçiş oranı : 2,5% Efektif CPM : USD 1,44 Sizin kazanımlarınız : USD 3,16

Yeşilkart - melodi - amerikapiyango çıkıyor sürekli.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok abi yok para için bu işi yapıyorsan Türkçe site ile olmaz.Olsada yonja,turkcell,webservis gibi adı sanı duyulmuş siten olcak öle olur oda belki iyi kazanırsın.Ben webmasterim bu işten para kazanmak istiyorum diosan orta şeker bi ingilizce site koyucan ve ilgilenecen orta gelir alırsın.Kasarsan BMW alırsın.Ama Türkçe siteyle anca bi elma şekeri olur.Başkada bişi olmaz.

M

muzikportal

Misafir
Arkadaş para için bu işe başlamadım. Üst kısımda o istatistikleri yazmamın sebebi sitede o reklamların gösterim, click ve getirisini görmeniz açısından yazdım. Kendine strateji geliştirip ona göre hareket eden arkadaşlar var. Ben 8 yıldır uğraşıyorum internetle. Ömür boyuda uğraşacağım. Yani siteden para kazansamda kazanmasamda uğraşacağım. Web e verdiğim paraya acımıyorum. Birden çok sitem var. Yakında 3 site daha açacağım. bence turkcell gibi büyük sitede olmasına gerek yok. zaten o adamların internetten para kazanmak gibi bi dertleri yok. onlar reklamlarını yapıyorlar. öyle büyük site olmasına gerek yok. Her site kazanır. Burada milyar dolarlar kazanmayıda düşünmüyorum. Ama büyük düşünmek lazım. Kafama mantıklı gelen ve yapabileceğime inandığım herşeyi denerim. Sonuçta kimseyi kandırmıyorum kimseye zorla tıklayında demiyorum, kimseye küçükte düşmüyorum, hiç bir hilede yapmıyorum Ama değirmenin suyu bitmeden suyun önüne yavaş yavaş set kurma zamanı geldi diye düşünüyom.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar şakamaka ben bu adsensenin günlük 340.000 gösterimlik premium limitini geçmeye başladım... yani saat 2 heralde bugün 360.000 i falan geçicekde bu kazanc olarak max 26 USD gördüm... valla açık konuşmak gerekirse çok çok daha az gösterimle çok daha fazla (3-4 katı) kazananları gördüm günlük yani ingilizce siteler şart ingilizce reklama tek tıklama bizim 45 tıklamaya bedel böyle yani bugünkü ...

30 Mart 2005 Çarşamba 342.532 287 0,1% USD 0,06 USD 19,80

AdSense Premium hizmeti eğer siteniz aylık 5 milyondan fazla arama sorgusu veya 10 milyondan fazla içerik sayfası gösterimine ulaşıyorsa mevcuttur.
demiş bakalım başvurusunu 2-3 hafta sonra yapacağım nasıl bişey çıkacak ama alacaklarınıda sanmıyorum sedo, netscape, amazon.com vsvs diyor bunu kullananlar içinde olsun gene ben bi denemesini yapıyımda amerikadaki adama rezil olsak nolcak dimi :)

eğitim şart :) ingilizce site yapmadıktan sonra zor, bunu söyleyebilirim. Bilmeyen az bi ücrete kıysın çevirisini yaptırsın derim

M

muzikportal

Misafir
Bendede 90.000 gösterim vardı. Ama hiç forumda söylenenler gibi uçamadım. Ama siteyi yeniliyorum. Geri açıcam kısa bir süre sonra. O zaman herşey değişcek gibime geliyor. 1 nisanda yeni bir yasa çıkıyor seyyar satıcılık 50 ytl cezası varmış. Herkez reklamları kaldırsın zabıta geliyor :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
23.983 207 0,9% USD 1,14 USD 27,35

Tıklamaya ödenen paraları görün. Google ile aynı oluyormuş genelde.

Sonuç: Kaliteli siteler yapın. Az hitle çok kazanın. Yabancı hitli İngizlice siteniz de olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

muzikportal

Misafir
teşekkürler uslanmaz. saol. peki ben birşey sorsam. değişik değişik reklam boyutları oluştursam. her sayfada değişik yerlerde değişik şekillerde göstersem. mesela downloadlarda ortada geniş. forumda üstte. bu şekilde olabiliyor dimi. ayrı kanallarlada istatistikleri takip edebilirim dimi.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabi neden olmasın. aynı sayfaya 2 google kodu koyma da.. aslında koyan bir çok türk ve yabancı site var fakat sen işini sağlama al.

M

muzikportal

Misafir
Yürümeyi öğrenmeden koşmaya çalışmak olmaz. Yavaş yavaş ilerleyelim önce. Ama iki taneye gerek yok gibi. Diğer linklerede yer kalmalı. Siteyi tekrar dizayn ediyorum. Herşeyi düşünüyorum. 3 gündür forumdaki bütün yazıları okudum. Daha büyük düşünmeye başladım ama kuralına göre oynamak lazım. Hilesiz, sorunsuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi