İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Pahalı - Ucuz Reklamlar

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hilesiz kazanç demek uzun vadeli kazanç demek. hile ile 3 ay fazla kazanacağına hilesiz 1 yıl kazan. hem temiz olsun hem uzun süreli.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vala ben max.. aylık kazancım 295$ oldu 2 aydır öyle yani subat :293$ mart :295 umarım böyel giger 2 haftadır cok kötüydü 8$ zor cıkıyordu günde bugunalrda 13 cıkmaya başaldı ortalamam 20 di ama bakalım uamrım tekrar ulaşırım..

M

murme

Misafir
nasil artcak bu tıklama oranı arkadaslar ya valla cok sıkılıo cnm

M

muzikportal

Misafir
Ne kadar çok tık, o kadar çok para. Sürekli değişen yeni user. Arada yabancılar. Ben çok kazanmıyorum şu anda. Çalışmalarım devam ediyor.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kazançlar belli olmuyor. bazen 10$ bazen 30$. her yere google koysam herhalde 20-50 arası değişir. herşeyimi google a bağlamak yanlış olur. diğer reklam servisleri de iyi kazandırıyor.

E

esra11

Misafir
efsane uslanmaz geri gelmiş.. mp3siteleri hala duruyor demek..

A

ayhankiraz

Misafir
arkadaşlar bunları nasıl yapıyorsunuz anlamadım birde ben o sitelerden birini indirsemde kendi adıma koysam nasıl olur arkadaşlar bunu daha önce yaptımda bunda sizin için bir sorun olurmu
cevabınızı bekliyorum

M

muzikportal

Misafir
ayhankiraz şu anda etrafına bakıp bunlar nece konuşuyor. dünyalımı bunlar gibisinden düşünüyon sanırım. arkadaşım şimdi şöyle bir olay var. frontpagede hazırlanan sayfaları indirebilirsin. ama bizim siteler gelmez. gelsede işine yaramaz kodlardan anlamazsın. yada yükle yükle bitmez. birde neden kendin uğraşıp site hazırlamaya çalışmıyorsun. google çok para veriyor sende hemen bir tane açayım banada versin hepsizmi kazanacaksınız diye düşünüyon tabi. google da para bitmez aceleside yok. çünkü o bizden çok kazanıyor. ayrıca üye olunca 2 ay beklemen lazım belki kabul edilirsin belki edilmezsin. ayrıca sen site açtığında 0 kullanıcıyla başlıyorsun önce kullanıcını artırman lazım. Bu başlıktaki herkezin kullanıcısı var zaten. mesela benim 3500 tekil kullanıcım var şu anda hergün bağlanan. diğer arkadaşlarda öyle. yani daha önünde koskoca bi yol var. bence hiç başlama. yada yolun açık olsun.

M

muzikportal

Misafir
Unutmuşum birde kullanıcı girmesi yetmiyor. Örneğin sayfama 3500 kişi giriyor ve 50 kişi tıklıyor 3$ kazanıyorum mesela. yani durum böyle. Site açınca google bana açtım diye reklamını koydum diye bana fazla para vercek diyede düşünme. yani çok hayal kurma.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir site indiriyosun ve zararı olmazmı diye soruyorsun. Kendi vicdanında cevapla bu soruyu bence.

S

Skeleton

Misafir
ya dün akşam başıma geldi konu ile alakalı diye yazıyorum. siteme gelen ziyaretçilerin %95 i gewur, arada bi arkadaşlar falan takılıyo trden. bir tane türk gelmiş girmiş siteye gece loglara bi baktım uzamış ta uzamış sonra ne göreyim adam atmış program bizim siteyi çatır çatır çekio :) kafadan 250 mb band yedirdik, sağlık olsun yabancıdan gelmedi TÜRKten geldi(gerçi bayağı bi kulağını çınlattım).

dicem adam gibi bişiler yap çalma çırpmayla bi yere kadar...

S

SaveTargetUs

Misafir
burada adresimi yazmamaya karar verdim. demek ki daha önceden yazmayanların bir bildiği varmış. Şair doğru söylemiş bende katılıyorum.
ayhankiraz bak ben sana bişi söylim sevgi sitesi aç. hazır mesajlar şiirler aşk sözleri günlük fal. bide borsa haberleri koyarsın yanına tamam işte bitti :) bi dünya kişi giriyor. aşık çok memlekette. hem öyle gidipte başkasının emeğini çalmak değil el emeği kendin hazırlamalısın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi