İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Pubdan nasıl kişinin adını ve adresini ogrenebilirim.

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar benim sorunum buyuk makinamın uzak masa ustunu ve tum sifreleri deistigim halde adamın birisi benim sitemin down.asp sini deismeste ve kendi google reklamlarını koymakta ben bunu nasıl ogrebilirim pubdan adını ve ya nereli oldugunu bana yardımcı olabilecek birisi varsa lutfen sizden rica ediyorum simdiden cok saolun.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
google adsense bilgileri gizli tutuluyordur ulaşabilceğini sanmıyorum

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malesef böyle bir bilgiye ulaşamazsın ama durumu google bildirirsen sana yardımcı olabilirler.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Onu arayacağına sitendeki güvenlik sorununu öğrenmeye çalışsana, belkide kullandığın scriptte bir problem vardır mareze düşmüş scriptlerin geneline remview tarzı scriptler atıp istediğini yapabiliyorlar... Yada kullandığın yazılımların bir açığı vardır...

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseye bildirdim saten cvp bekliyorum ama vps kullanıorum ben saten yani tum sifreleride deistim adam halen koyabiliyor bu konuda bilgili bir insan varmı ? bana yardımcı olacak pm atsın mailimi vereyim .

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pub kodundan kim olduğunu anlaman mümkün değil, google bu bilgiyi vermeyecektir.host şirketine de durumu ilet onlarda açıkları kapatsınlar.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konunun yeri değil belki ama Linux'ta chttr diye bir komut var değişmemesini istediğin dosyaya uygularsan sen bile aynı işlemi geri almadan dosyayı değiştiremezsin.

Diğer taraftan dosyayı özelliklerinden kimin hangi isimle ne zaman değiştirildiğini anlayabilirsiniz.

ControL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ci bir root acmış olabilir, host firmana bildir 2 ci bir root acılıp acılmadığı konusunda bilgiyi verirler.. 2 ci bir root acılmış ise host firmanız önlemini alıcaktır..

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
belkide pc den alıyor keylogger filan saçma sapan bir program kontrol et herşeyi merak etdim nası yapıyor bunu. değişdiriğin halde alıyor diyorsun.

idealsohbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Win host kullanıyorum Linux deil bende anlamadım isi deismedigim sifre kalmadı halen adam dosyayı upload edebiliyor :S

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tip durumlarda ilk tedbir host firmasina haber vermek. Kaliteli bir host kullaniyorsan sorunun kokunu bulabilmeleri lazim. Kullandigin scripti http://www.securiteam.com/ da bir arastirmayi dene sorun ondada olabilir.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ilk onc windowstaki kullandıgınız virus programını bir kontrol edin olmadı daha saglam birtane bulun sonra dizinleriniz kontrol edin ve o dizinin yazma izinlerini kaldırın + olarak kullandıgınız scripti kontrol edin aldıgınız bir yer var ise onlar ile gorusun ve googlye sanırım bildirmisisniz durumu onu yapan kişiye ne yapacaklarını bilmyorum tahinimce bişey yapmazlar adamın pub una çünkü ( sözüm size degil) bir şey yapmak sitese hemen sitene admaın pub unu bul koy sonrada koyuyolar de diye bir düsüncede olabilir

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
git bir internet kafeye çocuğun pub kodunu bir free siteye ekle 1.000.000 kere tıkla (eğer farklı siteleri henüz engellemediyse banlanır en azından)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5