İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklam kuponu göndermiş

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Google Adsense bugün evime 100 TL değerinde reklam kuponu içeren mektup göndermiş. Normalde mektuplar İrlanda dan geliyodu bu Fransa dan gelmiş.

Başka gelen varmı?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bence saçma olan :) mektubun üstünden kupon kodunun okunuyor olması. Eğer bir tane postacı web master varsa köşeyi dönmüştür :D.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
akıllarınca 100 TL dağıttıklarını duyuracaklar. daha kullanmadım kuponu belki de kullanılmış çıkacak :D

Edo44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu nasıl kullanabiliyoruz açıkça anlatacak bir yazı var mı acaba.

T

trgy

Misafir
Kullanımı çok basit. Adwords'e üye oluyorsunuz, gerekli ayarlamaları, kelimeleri seçtikten sonra ödeme sayfasında kupona sahibim gibi bir yer var ona tıklıyorsunuz ve 14 TL ücret ödeyerek kuponu aktifleştiriyorsunuz.

Ücretsiz kupon ama 14 TL ödemek zorundasınız aktifleştirmek için. :)

Edo44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 kere ödeme yaptım 2 haftadır ödemeyi kabul edecekler daha :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bana da geldi hesap açtım, kullanmaya başladım. Kredi kartımdan 1.96 TL gibi ilginç bir rakam çektiler.
Nedense hep forum sitelerinden ziyaretçi geliyor. Tık başı 0.50 seçtim.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir şey soracağım arkadaşlar kuponu kullanmaya başladım elimde 2 tane daha var. bunları aynı hesapta aktif edebiliyor muyum yoksa başka hesaplar açarak mı kullanmalıyım? bunları aktif edebiliyorsam aynı hesapta her kupon başı ücret kesiyorlar mı?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada yollamış ama neden gizli olması gereken kupon kodu kabak gibi gözüküyordu anlamadım :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bi alman sitesindende 30-€ luk kupon aldım. 2 kuponum var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5