İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Reklam Yerleşimi Destek Başlığı

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmm değiştirdim şimdi, 'google reklamları' yazdım. ne yapalım

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam. vBulletin forumumuza reklam yerleştirmek istiyoruz da, en verimli reklam yerleşimleri nasıl olur acaba?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam. vBulletin forumumuza reklam yerleştirmek istiyoruz da, en verimli reklam yerleşimleri nasıl olur acaba?
Bence ilk mesajın içinde 2 tane 336x280 adsense reklam alanı kullanın.

Aşağıda belirtmiş olduğum alanada RESİM REKLAMLARDAN 728X90 olanı koyun:
resim01tm0.gif

Ayrıca çeşitli alanlardada Bağlantı Reklam Birimi Kullanının !!

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Priapos bu yerleşim şekli sence nasıl ?

yerlesim0f30d.png

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Blog'umda farklı sayfa türlerine göre farklı yerleşimler uyguluyorum. Örneğin;

Anasayfa: http://beyn.org/
[Arşiv/kategori/etiket/arama sonuçları] sayfası: http://beyn.org/kategori/boyle-dusuncelerim-var/
Tekil yazı: http://beyn.org/msn-virusu/

Bunlarla günde 1-2 dolar arası alıyorum ve haliyle pek hoşnut değilim bu durumdan :). Gelirimi yükseltecek bir tarz reklam yerleşimi önerebilecek olan var mı?

Bence verilen tepkiler kısmının üstündeki reklamları da resimli yap , bir de günümün özeti sayfalarında reklamları biraz daha artır , bir de sidebara 180*150 boyutunda birtane koy .

fRat

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Slm arkadaşlar,4.696 gösterime 5 tıklama sadece=( yardımm etmek isteyen=)?

Tweaker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar;
sitem www.odevlik.net için reklam yerleşimi önerilerinizi bekliyorum sidebar a ve sağ alt köşeye koydum ama gözükmüyor nedense :( yardım edenlere tşkler...

Tweaker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birdaha deneyin arada bir hosttan kaynaklı kopmalar oluyor :(

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@tweaker ödev sitelerinde adsense kullanımı yasaktır.

Tak0o

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet ve webmasterlık aleminde cok yeniyim.sitem>>>www.gangstahomie.com
2 tane adsense reklamı koydum aramma butonu ve 3. adsense reklamını nereye koyabilirim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca reklam yerleşimleri hakkında yorumunuzu alabilirmiyim.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamamen telif haklarıyla ilgili.

Kurallar dünyayı kapsayacak şekilde hazırlanıyor ve yurtdışında google'a açılan davalar emsal gösteriliyor. Yurt dışındaki ödev sistemiyle bizimki pek uyuşmuyor, orada makaleler, yayınlar, sunular cirit atıyor ve bunlar telif hakları olan konular.

Para karşılığında pazarlanan bilimsel makaleleri, proje detayları paylaşılıyor ödev sitelerinde. Bu da google adsense için sorun teşkil ediyor. Korsana teşvik diyebiliriz. Bu konuda açılmış dava mevcut.

internet ve webmasterlık aleminde cok yeniyim.sitem>>>www.gangstahomie.com
2 tane adsense reklamı koydum aramma butonu ve 3. adsense reklamını nereye koyabilirim yardımcı olursanız sevinirim ayrıca reklam yerleşimleri hakkında yorumunuzu alabilirmiyim.

3. reklamı göstermek istediğinizden eminseniz içerik sayfasında orta kısma yatay reklam kullanabilirsiniz. Kullanıcılar mause hareketlerini istem dışı olarak o mevkiilerde tutarlar.

hozukcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,site işlerime ilk önce .comlu siteden başladım.Fakat ziyaretçi yönünden pek yararını göremedim.Sonradan google aramalarında karşıma sıklıkla blogcu.com siteleri çıkınca merak ettim ve bende kullanmaya başladım.Sitemi kuralı 1 hafta oldu yada olmadı günlük hit 1400 ü geçti ve gün geçtikçe yükseliyor.Benim Tek sorunum reklamlara tıklanma aşırı derecede düşük bir sayıda ve bu beni huzursuz ediyor.Sitede oyun paylaşımında bulunuyorum.Adsense reklamlarında flash ve resimli reklamları tercih ediyorum.Aşağıdaki resimde reklamların sitede bulundukları yerleri aşağıdaki resimde belirttim.Sizlerinde tavsiye ve düşüncelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum...

sitemdeki dün ve bugün istatistikleri

Bugün: Sayfa gösterimleri 1330 , Tıklamalar 6 , Toplam tahmini kazançlar 0,31 $

Dün: Sayfa gösterimleri 1.472 , Tıklamalar 8 , Toplam tahmini kazançlar 0,45 $

96690803.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5