İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense reklam yerleşimi

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
arkadaslar video sitesine yükleniyora adsense koyulurmu bir kaç site gördük koymuslar yasakmı değilmi tecrubeli arkadaslar vardır

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koyulur tabıkı neden konulmasın akabınde banlanılır mı evet banlanılır nereden bılıyorum banlanan arkadasım var :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Video Sitesinde Yükleniyor Kısmı Eğer İframe ise Zaten Yasak.
Değilse bile ;
Tıklamaya Teşvik Nedeniyle Banlanma Riski Yüksek.
Eğer : Ben Risk Alırım Diyorsanız Koyun.Ancak Tavsiye Etmiyorum..

Adsense Ekibine Mail Atsanızda Bu Yazdıklarım Size Cevap Olarak Dönecektir.

''Programlar Çerçevesinde iframe içine Adsense Reklamı Yerleştirme Yasaktır.''

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
peki normalde teşviksiz bir şekilde video sitesine adsense yerleştirilirmi sitede eg-zotik icerik yok benim bildiğim coğu arkadaş botla topluyor videoları arada eg-zotik icerikte cıkıyor banlanma nedenleri genelde eg-zotik icerik siz ne düşünüyorsunuz ?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki normalde teşviksiz bir şekilde video sitesine adsense yerleştirilirmi sitede eg-zotik icerik yok benim bildiğim coğu arkadaş botla topluyor videoları arada eg-zotik icerikte cıkıyor banlanma nedenleri genelde eg-zotik icerik siz ne düşünüyorsunuz ?

eg-zotik içerik Sayfasına Adsense Koymak Yasak Zaten.
Arada 1-2 Tane de olsa , ( Düşünce : Binlerce Video Arasından Nasıl Görüyor da O Sayfayı Banlıyor ? --- Cevap : O Sayfaların Hit'i Yüksek Oluyor.Dolayısıyla Tıklanma Oranı 'da ... )
Hesap incelenirken İlk Bakılan Sayfalar Ziyaretçi/Tıklanma Oranı Yüksek Olan Sayfalar.Dolayısıyla Anında Göze Çarpıyor O sayfalar.

Zaten Dediğim Gibi Özgün İçerik Olmadan Adsense Reklamı Koymak Yasal Olmasına Karşın Google Gizli Politikasına Göre Aykırı.Tabiki Video hakkında Tag Seçimi de Etkili Oluyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5