İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamını bu şekilde yerleşdirmek yasak mı?

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ads reklamını forumda ilk mesajda sağa dayalı şekilde yerleşdirdim. Ama bazen resimlerin yanına geldiği için araya ince bir hat çekerek reklamla içeriği biraz ayırdım acaba herhangi bir adsense yerleşim hatası varmı sonunda ban filan yermiyim fikirlerinizi alabilirmiyim ?

Önek resim : http://img296.imageshack.us/img296/7666/adszlc9.png

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bi sorun yok çok iyi yerleştirmişsin ama reklamların başlık rengini biraz foruma uydursan daha çok tık alırsın..

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@gokhans19 inan en çok tıklanan bu koyu mavi renk herkes için tavsiye edebilrim.

Forumumda bazı konularda resimlerin tam yanına geliyor onun için sordum umarım bir problem olmaz.

batak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma uydur derken ziyaretçiler site içeriği sanıp tıklayabilirler bu da tık sayısını arttırır.

HiTCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gayet güzel bir yerleşim.
Resimin yanında olması şu şekilde ban sebebidir.
Sadece resim + reklam olursa ban olabilir. Ama senin yerleşimde resmin altında konu ile gerekli açıklamalar yapılmış zaten. Sonuçta içerik var. Herşey gayet normal..

RauL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cillop gibi olmuş valla.
ben iki reklamı altta altta yakıp konuyu göstermiyom :)
kafana takma böyle şeyleri
içini ferah tut

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5