İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlar Gözükmüyor?

W

wapekiz.com

Misafir
merhaba arkadaşlar

sabahtan beri google reklamlarım cıkmıyor bu sayfayı görme yetkiniz yoktur diyor..

ama aynı reklamlarım diğer sitemde gözüküyor.

adsenseye giriş yapıyorum giriyor banlanma gibi bir durum yok.

sorun nedir anlayamadım?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframe içinde mi reklamlar? Farklı klasör altındaysa yetkileri değiştirmiş olabilir misin?
adres ne?

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodun altında kullandığın iframe hata veriyor

HTML:
<iframe name="google_ads_frame"
diye başlayan
bunu kaldırırsan çalışması lazım

W

wapekiz.com

Misafir
öyle bir kod yok iframe kullanmıyorum zaten

bugün serverda check disk yapılmış ondan bir sorun olabilir mi?

çünkü normalde başka hiç bir sorun bulamadım.

Nickless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabın banlanmamıştır ama program kurallarına uymayan sitende gösterimi yasaklanmıştır. Çünkü 2 gün önce bende bir uyarı maili aldım. Mailde eğer düzeltmez iseniz hesabınız aktif olacak ama reklam gösteremiyeceksiniz diyordu. Ben hata için özür dileyip program kurallarına uygun hale getirdim.

Ayrıca ilginçtir ki bugün karşılaştığım ve aynı sorunu yaşayan 3. kişisin. Maillerini kontrol et bence.

W

wapekiz.com

Misafir
Adsense hesabın banlanmamıştır ama program kurallarına uymayan sitende gösterimi yasaklanmıştır. Çünkü 2 gün önce bende bir uyarı maili aldım. Mailde eğer düzeltmez iseniz hesabınız aktif olacak ama reklam gösteremiyeceksiniz diyordu. Ben hata için özür dileyip program kurallarına uygun hale getirdim.

Ayrıca ilginçtir ki bugün karşılaştığım ve aynı sorunu yaşayan 3. kişisin. Maillerini kontrol et bence.

mailime de giriş yapamadım değiştirmek için mail yolladım mailim değişsin artık o zaman belli olur yasaklama var mı

W

wapekiz.com

Misafir
nickless peki bu engellenen sitede başka bir hesaptan eklesek çalışır mı

sen denedin mi denemediysen deneyip bana bilgi verir misin?

ben de başka hesaptan kodları eklediğimde yine çalışmadı.

Nickless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim engellenen bi domainim yok. Deneyemem. Fakat sana tavsiyem eğer mail gelmiş ise onu okuyup hatalarını düzeltip adsense program kurallarına uygun hale getirdim die bir mail atman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5