İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlara bugün ne oldu

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar zaman zaman böyle oluyor hep, sanırım Türk Telekomun Yutdışı bağlantılarından olsa gerek. Google reklamları bugün sayfalarımda hiç çıkmadı. Çıkmadı derken yani public vs değil bomboş bişey çıkıyor. Bu durum ara sıra oluyordu ama bayağıdır olmuyodu.

Sizde de aynı şekilde mi, baktım kimse yazmamış da bu konuyu ben bi yazayım dedim.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon herkesde normal herhalde. Çünkü sitelerime giren bir kaç kişiye de sordum onlarda çıkıyormuş.

Demek ki bu yine şu çok SEVGİLİ !!! TELEKOMUN 'un bölgesel çalışmaları. Böyle yaparak katlediyolar resmen. Bu ADSL işi Telekoma 10 beden geniş bence, madem özellştiriyorlar versinler adam gibi şu işi almanlara falan da, bari adam gibi kullansak şu interneti.

Neyse

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Senin browserinde reklamların çıkmasını sağlayan scriptler engelleniyor olmasın?

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin browserinde reklamların çıkmasını sağlayan scriptler engelleniyor olmasın?
Benim iyinet'e giriş tarihime baksan yada tecrübe puanına vs.. browserden bunları kapayacak kadar aptal bir olmadığımı zaten anlarsın. :)

Sorun bende değil yani, saol yine cevabın için. Ama acemi çaylak biri değilim : ) Neyse, sabah düzelir sanırım, telekom sapıtıyor böyle arada. Bazen mesela belli bölgelerde, belli sitelere girilemiyor vs... Alıştık artık.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim iyinet'e giriş tarihime baksan yada tecrübe puanına vs.. browserden bunları kapayacak kadar aptal bir olmadığımı zaten anlarsın. :)

Sorun bende değil yani, saol yine cevabın için. Ama acemi çaylak biri değilim : ) Neyse, sabah düzelir sanırım, telekom sapıtıyor böyle arada. Bazen mesela belli bölgelerde, belli sitelere girilemiyor vs... Alıştık artık.

Lafı nasıl anlıyorsunuz bilmiyorum varya : )
Yani ben ne söyledim verdiğin cevap ne, ne alaka yani giriş tarihinle tecrübe puanınla?
Her iyinette senelerdir olan çok tecrübeli yada yeni gelenler çaylak diye bir olaymı var? Ben aranızda çok yeniyim, tecrübe puanımda yok hatta neyden bahsettiğinde bilmiyorum şimdi ben çaylakmıyım?
Konu hakkında birşey sormuşsun demekki bu konu hakkında yardıma ihtiyacın var hepimizin olabilir, bunu nasıl böyle anlıyorsunuzki...
Çok polemik yapılıyor diye artık cevap vermekten korkuyorum herşeye biliyormusunuz...
Neyse en iyisini siz bilirsiniz...

Kolay gelsin

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru sen de haklısın :) Yanlış anlama ;)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaspersky varsa ondanda olabilir :)
Yok yok şu anda normal zaten, düzeldi bende de, sabaha kalmadı :)

Evet kaspersky kullanıyordum bi ara, o zaman da noluyor demiştim. Bence kaspersky'nin bu olayı çok saçma, pop-up 'ı falan engelle ama banner engelleme olayı bence çok sapır saçma bişey. Ayarlardan kapanıyor bu seçenek, ben kapatmıştım ama ingilizce bilmeyen, yada kaspersky'den olduğunu bilmeyen bir çok kişi var. Bence kaspersky'nin kötü taraflarından biri bu ;) Ama koruması kuvvetli

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5