İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamları Görünmüyor

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar daha düne kadar adsense reklamları sitemde görünürken sabah baktım yerinde bişey yok.... bomboş yeri de yok hatta bir arkadasınkine baktim onda da yok bir sorun mu var acaba kesinlikle ban değil çünkü reklamın yeri de yok ve zaten bu sayfayı görme yetkiniz yok falan da yazmıyor....

M

messmedia

Misafir
şimdi siteye gir, pencereyi kapatmadan yani aynı pencerede başka bir siteye gir, sonra geri butonuna bas ve sitene dön :)

M

messmedia

Misafir
hmm bazen explorer kaynaklı oluyordu ondan öyle yap dedim, eğer sitenin adresi matematikci.tk ise ben reklamı görüyorum daha doğrusu genel hizmet reklamı çıkıyor.

M

messmedia

Misafir
bende sorun yok hoş benim site yabancı belki ondandır ama ne alaka :S ne bileyim bişey yapıyorlardır yine.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
messmedia' Alıntı:
hmm bazen explorer kaynaklı oluyordu ondan öyle yap dedim, eğer sitenin adresi matematikci.tk ise ben reklamı görüyorum daha doğrusu genel hizmet reklamı çıkıyor.

ben birkac siteye daha baktım hiçbirinde reklamı göremedim . galiba googleda arıza var

€g€m€n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorun uzun zamandır bendede var ne fırefoxda nede i.explolerde google adsense reklamlarını goremıyorum sadece kendı sıtelerımde deıl butun gırdıgım ve gezdıgım sıtelerde goremıyorum

Not konu hortladı fakat googleden girdim :D

ahmetsadri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bendede bazen görünmüyor ama kasperi kapatınca çıkıyo yani virüs programı engelleyebilir

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mailini kontrol ettin mi? Eminimki siten içerikten dolayı adsense tarafından yasaklanmıştır bir iki gün öncesine arkadaşımın sitesi de bu duruma düştü hesabın kapatılmaz ama o site yasaklanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5