İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamları kayboldu ?

ugur242424

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adszek4.jpg

adsense reklamları birden bire kayboldu nedenini bir türlü anlayamadık mailde attık ama bizden kaynaklanan bir problem yok diyorlar yardımcı olursanız sevinirim.Yeni bir html dosyası yapıp farklı bir hesabın kodunuda ekliyorum ama cıkmıyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu ttnet dns lerindne kaynaklanıyor olabilir benim başımada geldi evde bütün reklamalrım sayfa görüntülenmiyor cıkıyordu banalndım sandım mail baktım gelen mail yok hesap acık gittim cafeye orada acıldı sonra 1 gün sonra düzeldi.

benimki ttnet dnslerden dolayı olmuştur

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
firefox tan olabilir ie den olabilir işletim sisteminden olabilir virüs trojan vs. olabilir, sistemindeki güvenlik duvarı , virus programı gibi programlardan oluyor olabilir , ip adresinden sitendeki güvenlik sisteminden hostingin güvenlik sisteminden vbulletingden kaynaklanıyor olabilir vs. vs. uzayıp gider dostum ama reklamlar bendede çıkmıyor ya kaldırmışsın ya kodu yalnış girmişsin ya siteni engellemişler yada banlanmışın.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben reklam alanı göremedim sitede.. reklam koyduğuna eminmisin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5