İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlarım Gözükmüyor

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba
Siteme adsense hesabı aldım.Daha dün kodları yapıştırdım.Ancak görünmüyor.Sitem Wp.kodu doğru yere yapıştırdım büyük ihtimalle çünkü 468x60 reklam kodu buraya Yazısını silip oraya yapıştırdım.Ancak reklamlar gözükmüyor

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sanırım adsense ilgili bir problem var. Girdiğim türkçe sitelerde bile ingilizce google reklamları var

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
48 Saat beklemekmi ne gerekiyormuş?Doğrumu öyle yazıyor adsensenin yadım bölümünde

Yeni reklam oluşturduysan max 15 dk ya reklam görünür..Görünmüyorsa WP yerine index.html dosyası olustur at bi dene.Belki wp de yanlış yere kod yapıştırıyondur

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni reklam kodu olusturdugunda 10dk sonra en gec reklamlar gorunmeye baslar. tabi kodlari dogru yere koymussan.
ikinci ihtimal ise sitenin google tarafindan banlanmis olmasidir ki bunun icin hicbir cozum yolu yoktur. daha once sitende google reklami uygunsuz sekilde konmus ve google banlamissa bu da bi ihtimal

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar reklamalr görünmüyorsa bir ihtimalde şu var ki kullandığınız virüs programi varsa o reklamları engelliyordur. Virus programınızın ayarlarını kontrol edersen iyi olur

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
tmm hocam ozmn tam bnm dedigim olay direkt sen virus programın ne ise varsa yani onu kontrol et duzelecektir kesinlikle. Aynısı bir ara bnde de oldu bu olayi herkes bilmiyor galiba bir cok kişiye bende dil dökmüştüm bilen çıkmıyor türlü türlü fikirler sunuyorlar saolsunlar ama bu olayı bilen cok kişinin olmadıgını ozaman anlamıştım

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
kapat demiyorum zaten virus programlarının ayarlar bölümünde reklamlarla ilgili ayarlar mevcut olması gerek mesela kaspersky da var sadece onu kapatacaksın yani. Yoksa virus programını komple kapatmakla olmaz ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hocam gerçekten bu olay bnmde basıma geldgnden sana bu şekilde soyluyorum. Mesela kasperkyda Enable Anti-Banner bölümü var onu kapattım ben bu sorundan kurtuldum. Belki baska birşey de olabilir tabi ama aklında olsun en azından

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Banlanmadığından emin ol.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gösterim raporu alıyor musun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi