İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense reklamlarına tıklatmak

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bazı arkadaşlar facebook sayfalarından sohbetten doğru arkadaşlarına siteye girip tıklamalarını istiyorlar çoğu da tıkıyo google bunu farkedebilir mi sorun olur mu ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
En iyisi google arama motoru tarafından arama yapılarak siteye girilmesi. Sürekli facebook üzerinden siteye girilip oradan da reklama tıklanırsa farkedilir diye düşünüyorum

Siz en iyisi site adresinizi, sayfa to miktarınızı yaklaşık olarak pm atın, yada buradan yazın. Tıklamaları legal olarak nasıl arttırabilirsiniz, o konuda yardımcı olmaya çalışalım üstadım. Gerek ben, gerekse forumdaki çok daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır bu konuda.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sayfa görüntülenme sayısı 850 tıklamalar 45 sayfa to yüzde 5 kazanç : 4,50 yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Benim sayfa to değerlerim %0.50 civarında zaten, sen taktik ver hocam nerden geliyor bu tılar :) Sonra google amca domain adresin gibi şüpheli deyip icelemeye alması seni, bu tıklamalar legal değilse yüksek ihtimal anlaşılır ödeme gününden evvel.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aynen doğru diyorsun ay sonu belli olur herhalde ban işi :(

Ekleme: ama legal olmayan bir iş yapmadım ki gelen tıklıyor ne yapabilirim ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Verilen rakamlara göre TO doğru çıkıyor. şöyle hesaplanıyor: tık/görüntülenme X 100 = TO

Banlanmayı bekleme. Tıklatma olayını bir an önce bırak. Bir kaç gün geliri gözlemle. Sakın onlara mail atıp bir şey sorma.Site adresini editle.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Adsense zaten banlamak için bahane arıyor. Her zaman söylüyorum, adsense kullanmayın mecbur kalmadıkça, diğer alternatifleri deneyin..
Aylık 20-30 TL kazanmak için değmez adsense kullanmaya, banlanma riskini almaya. Ekmeklerine yağ sürmeyin o çıkarcı hıyarların...

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
adsense boş helede türkiyede zor o sistemden gelir elde etmek

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
anladım çok teşekürler inşallah banlanmam :(

Ekleme: diğer reklam şirketleri de fason verdikleri miktarlar belli kötünün iyisi adsense

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsense zaten banlamak için bahane arıyor. Her zaman söylüyorum, adsense kullanmayın mecbur kalmadıkça, diğer alternatifleri deneyin..
Aylık 20-30 TL kazanmak için değmez adsense kullanmaya, banlanma riskini almaya. Ekmeklerine yağ sürmeyin o çıkarcı hıyarların...

adsense boş helede türkiyede zor o sistemden gelir elde etmek

Diğerlerinin yılda getirdiğini, adsense ayda getiriyor. Acaba hangi alternatif ile kazanıyorsunuz arkadaşlar, bazılarını denedim. Adhood ve gg başvurum onaylanmadı henüz.

adtech hiç tıklanmıyor, sadece kendi reklamları çıkıyor, reklamstore var, ordada google kadar seçenek yok o yüzden pek tık alamadım.

aynen doğru diyorsun ay sonu belli olur herhalde ban işi :(

Ekleme: ama legal olmayan bir iş yapmadım ki gelen tıklıyor ne yapabilirim ?

Ben rakamlarına iyi dedim ama bu bir günlük kazancın mı acaba hocam, yoksa tüm zamanlar mı?

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Diğerlerinin yılda getirdiğini, adsense ayda getiriyor. Acaba hangi alternatif ile kazanıyorsunuz arkadaşlar, bazılarını denedim. Adhood ve gg başvurum onaylanmadı henüz.

adtech hiç tıklanmıyor, sadece kendi reklamları çıkıyor, reklamstore var, ordada google kadar seçenek yok o yüzden pek tık alamadım.

Kazanç elde edebileceğin tek sistem tık başına kazandıranlar yani adsense, adhood, adtech vs. değil ki...
Dediğim gibi, adsenseden ayda kazanacağın 20-30 TL ise hiç uğraşma.
Onun yerine ortaklık sistemlerini kullan, "boğulacaksan büyük denizde boğul".. :)
Haa, aylık adsense gelirin 250+ TL ise, ona bi sözüm yok, devam et..

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
akahaita çok gizemli konuşmaya başladın. :)

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bazı arkadaşlar facebook sayfalarından sohbetten doğru arkadaşlarına siteye girip tıklamalarını istiyorlar çoğu da tıkıyo google bunu farkedebilir mi sorun olur mu ?

Google sahte tiklari siz ilk cek icin gerekli parayi tamamlayamadan farkedecektir ve uyari yapmadan hesabinizi kapatirlar.Bu teknikten kesinlikle uzak durun derim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ben rakamlarına iyi dedim ama bu bir günlük kazancın mı acaba hocam, yoksa tüm zamanlar mı?[/QUOTE]

rakamlar 8 9 günlük kazançtı :)

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Nerde büyük denizler, okyanuslar falan. Sen söyle biz iyinet olarak oradayız hep beraber :D

Abartmış olabilirim tamam bunu kabul ediyorum ama ben adsenseye göre konuşmuştum. :p
Zaten kimseyi bi anda zengin yapacak sistemler yok ama biraz akıllıca davranılırsa çok iyi kazançlar sağlanabilir. Ve tabi benim gibi sabırsız olmamalısınız.. :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar cinsel sağlık ürünlerinin splash, pop up reklamları almak bana site kirletmek gibi geliyor, kendi sitelerimde karşıyım şahsen. Onun haricinde gösterim başına dişe dokunur rakam veren platformlar var mı acaba?

Direk söyleyin tavsiye ettiğiniz firmaları lütfen, adsense kötü diyorsunuz ama onun 10da birini kazandıran bulamadım henüz ben.

adhood ve gg var benim aklımda. Onaylanırsa sitem, onları deniyeceğim bir sürede.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Onları kastedmedim zaten, ben de karşıyım. Ve bu tip reklamları alanları kınıyorum, gerçekten kirlilik.. :eek:lmadı:

Üstad tavsiye ettiklerin neler onları söyle lütfen :)

Herkes duymasın istiyorsan pm at, adsense alternatifleri neler, ben bulamadım doğru dürüst bir tane bile alternatif.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5